Przedświąteczne spotkanie Pań z KGW

W czwartek, 15 grudnia, w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie, odbyło się przedświąteczne spotkanie Pań z KGW, na które zaproszono także Prezesów Kółek Rolniczych działających na terenie naszej gminy. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa oraz Pana Stanisława Stawarza – Prezesa Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego przypomnienia przez Panią Marię Mleczko- Przewodniczącą Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich najważniejszych wydarzeń roku 2016, w których uczestniczyły Panie z KGW. Następnie życzenia świąteczne złożyli zaproszeni goście. Kolejny punkt spotkania był nie lada niespodzianką dla Przewodniczącej Pani Marii Mleczko. Z okazji urodzin Seniorki koleżanki z Kół przygotowały piękne życzenia, był tort ze świeczkami, okolicznościowe upominki i kwiaty. Także zaproszeni Panowie przyłączyli się do życzeń. Wszyscy zebrani odśpiewali Pani Marii głośne 100 lat. Nie dało się w takiej chwili ukryć wzruszenia, nie tylko jubilatki, ale także jej koleżanek.

W trakcie posiłku Panie mogły przypomnieć sobie jeszcze raz obchody Jubileuszu150-lecia dziełalności Kół Gospodyń Wiejskich na ziemiach polskich, które odbyły się w Krakowie w Teatrze Juliusza Słowackiego. Wyświetlono film, z udziałem naszych przedstawicielek.

Na zakończenie spotkania wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem, jeszcze raz życząc sobie nawzajem wszystkiego co najlepsze.

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content