Przed nami moc atrakcji…

Już dziś rozpoczyna się Trzeci Festiwal Balonowy. Pierwsze starty balonów, jeśli pogoda pozwoli, zobaczymy ok godziny 19-19.30. Ze względu na modernizację Zarabia, starty balonów odbędą się wyjątkowo z terenu przy Gminnej Hali Sportowej. Kolejne loty zaplanowano na: sobotę, 9 czerwca o godziny 6:30 – 7:00, i wieczorem 19:00 – 19:30, oraz w niedzielę ,10 czerwca około godziny 6:30 – 7:00. W razie niesprzyjających warunków pogodowych starty mogą zostać przyspieszone, opóźnione lub nawet odwołane.

Sobota to dzień Przedszkolaków. W tym roku Niezpominajka rozpocznie się o godzinie 12.00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, a występy dzieci będą mieć charakter patriotyczny.

W niedzielę na scenie wystąpią Panowie: Czesław Majewski i Janusz Tylman, znani z popularnego programu „Śpiewające Fortepiany”. Zobaczymy ich w towarzystwie zespołu Malina Kowalewski Band oraz Joanny Stefańskiej-Matraszek – sopran i Ireneusza Miczka –baryton. Bilety na widowisko dostępne są w Centrum Kultury w Gdowie, oraz będzie możliwość zakupienia biletu bezpośrednio przed koncertem.

Także w niedzielę 10 czerwca, Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici wraz z Radą Rodziców zaprasza na Piknik Rodzinny. Zabawa rozpocznie się o godzinie 14.00 na Boisku LKS Zieloni Niegowić.

11 czerwca w Gminnej Hali Sportowej odbędzie się Gala prezentująca zajęcia organizowane przez Centrum Kultury w Gdowie w roku szkolnym 2017/2018. A dzień później będzie można usłyszeć międzyszkolny koncert, na który zaprasza Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Gdowie i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Wieliczce.

Szczegóły na plakatach:

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content