Prośba o wsparcie

Niedawno pisaliśmy o zbiórce na leczenie Marcela, którą zorganizowali wędkarze gdowskiego Koła Raba. Dziś publikujemy list mamy Marcela, która prosi o wsparcie leczenia jej syna.

„Jesteśmy rodzicami niepełnosprawnego Marcela Danek. Mieszkamy w Wieliczce, natomiast mąż pochodzi z Gdowa. Zwracamy się z prośbą do ludzi o wielkich sercach o pomoc finansową dla syna na przeszczep komórek macierzystych w Bangkoku, który zaplanowany jest na luty 2019 roku. Jest to życiowa szansa na poprawę stanu zdrowia naszego syna, bez bólu i cierpień. Terapia będzie trwała 22 dni w tym 6 iniekcji allogenicznych mezenchymalnych komórek macierzystych (2 dożylne i 4 do lędźwi  bezpośrednio do płynu mózgowo rdzeniowego ), do tego rehabilitacja, fizjoterapia , akupunktura , przezczaszkowa stymulacja magnetyczna , hiperbaryczna komora tlenowa . Koszt terapii to 134 000. Udało się już dzięki Państwa pomocy zebrać część tej kwoty, ale nadal brakuje 80 tys zł. Pomóżcie proszę, bo czas na wpłatę mamy do końca grudnia. Zachęcamy do licytacji przedmiotów i gadżetów, a tym samym wsparcie Marcela w jego walce o lepsze jutro. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za przekazane przedmioty do licytacji.”

Mariola Danek- mama Marcela

Strona z licytacjami dla Marcela 

Marcela można również wspomóc wpłacając najmniejszą kwotę na konto Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z pomocą”  ul.Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, wpisując w tytule: Danek Marcel 5609 -darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

nr. konta 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content