Popraw wydajność pracowników! Wybierz owoce i warzywa

Artykuł sponsorowany.

Popraw wydajność pracowników! Wybierz owoce i warzywa

Wymagania pracowników z roku na rok stają się coraz większe. W związku z tym oczekują oni nie tylko godziwego wynagrodzenia, ale także różnego rodzaju benefitów. Oferuje je dzisiaj bardzo wielu pracodawców, którym zależy na zbudowaniu lojalnego zespołu. Ofiarowane przez pracodawców dodatki pozapłacowe są niezwykle różnorodne. Do tych bardziej ciekawych zalicza się warzywa oraz owoce do biura.

Promują one wśród pracowników zdrowy styl życia, przez większość pracowników są niezwykle cenione. Nie należy zapominać też o tym, że dostarczane pracowników owoce i warzywa przynoszą wiele korzyści również pracodawcom.

Dlaczego owoce w biurze są korzyścią dla pracowników i pracodawców?

Jeszcze nie tak dawno najbardziej popularną kategorią prozdrowotnych benefitów był zapewniony przez pracodawcę dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej i stomatologicznej oraz karty sportowe. Nowoczesne firmy coraz częściej stawiają dzisiaj także na inne rozwiązania. Dbają o to, aby ich pracownicy mieli zapewniony w czasie godzin pracy dostęp do zdrowych przekąsek.

Owoce do biura to pomysł, który narodził się w Europie Zachodniej. W tamtejszych firmach zyskał ogromną popularność. Z czasem z rozwiązań tych zaczęły korzystać także polskie firmy. Są wśród nich nie tylko wielkie korporacje. Warzywa i owoce to źródło witamin i minerałów, które bardzo korzystnie wpływają na organizm. Pracownicy stają się bardziej wydajni, wykonują swoje codzienne obowiązki z większym zaangażowaniem. Rzadziej też chorują, bo witaminy poprawiają odporność organizmu. W efekcie mniej i krócej przebywają na zwolnieniach lekarskich.

Gdzie pracodawcy mogą zakupić owoce do biura?

Możliwości zakupu owoców i warzyw dla pracowników jest całe mnóstwo. Najrozsądniej jest skorzystać z pomocy profesjonalistów. Obecnie na rynku działalność prowadzi wiele firm specjalizujących się w dostarczaniu skrzynek z owocami do biur, urzędów czy instytucji. Oferują one szybką realizację zamówienia i co bardzo ważne, zapewniają świeże owoce wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Ponadto większość z tych firm ma zasięg ogólnopolski. Owoce do biura może więc zamówić każda firma niezależnie od tego, gdzie mieści się jej siedziba. Skrzynki z owocami mogą być dostarczane także pracownikom zdalnym. Dodatkowym atutem są przystępne ceny.

Jakie owoce do biura można kupić?

Firmy dostarczające owoce do biura dbają o to, aby ich oferta była urozmaicona. Klienci mogą zakupić skrzynki wypełnione tylko jabłkami, ale mogą też wybrać bardziej różnorodne zestawy. W skład takiego zestawu mogą wchodzić także owoce sezonowe, banany i inne owoce egzotyczne.

W grę wchodzą również paczki dostępne tylko w określonych porach roku. Zestawy letnie zawierają owoce i zioła, z których można przygotować pyszną lemoniadę. Zestawy jesienno-zimowe mają za zadanie dostarczać witaminy C i rozgrzewać, dlatego zawierają pomarańcze, cytryny, imbir i miód. Co istotne, skrzynki zawierają różną ilość owoców. Ponadto w wielu firmach można zamawiać także umyte i pokrojone w słupki warzywa.

Abonament na owoce i warzywa do biura zamówisz na stronie owocewpracy.pl/

Autor: Redaktor4

Udostępnij post na:

Skip to content