Polo Market czyli rodzimy sklep spożywczy

Artykuł Sponsorowany

Czym jest Polo Market?

Polo Market to jedna z bardziej popularnych polskich sieci spożywczych. Na terenie naszego państwa powstało już blisko 300 placówek tej sieci sklepów. Sklep ten posiada bogatą ofertę spożywczą, w której skład wchodzą różne produkty pochodzące od dobrych, w tym polskich dostawców. Na szczególną uwagę zasługuje oferta produktów ekologicznych. Klienci, którym zależy na jedzeniu dobrej jakości produktów, coraz chętniej wybierają sklepy tej sieci na miejsce w, którym robią zakupy. Odwiedzając sklepy Polo Market, natrafimy na wiele promocji, na atrakcyjne produkty spożywcze.

Gazetka Polo Market

Najlepszym sposobem na śledzenie aktualnej oferty promocyjnej jest gazetka polo na twojspozywczy.pl. Ma ona za zadanie przyciągnąć nowych klientów, poprzez przedstawienie aktualnych promocji obowiązujących w sklepach sieci Polo Market. Czas obowiązywania gazetki wynosi najczęściej dwa tygodnie. Gazetkę można swobodnie przeglądać za pomocą internetu, ale również jest możliwa do pozyskania na terenie marketu. Oprócz prezentacji asortymentu pełni także rolę informacyjną. Informuje klientów o adresach i godzinach otwarcia sklepów sieci Polo Market. 

Gazetka przedstawia aktualne promocje oraz zdjęcia produktów, jakie można znaleźć na terenie marketów. Każdy produkt w gazetce jest dokładnie opisany, co może ułatwić wybór potencjalnemu klientowi. Dlatego warto właśnie, jest regularnie zapoznawać się z gazetką sklepów sieci Polo Market. Gazetka jest podzielona na poszczególne działy, a produkty objęte promocjami najczęściej związane są z danym sezonem w ciągu roku. W gazetkach znajdziemy datę rozpoczęcia promocji oraz końca. Najczęściej gazetka ukazuje się z dużym wyprzedzeniem, co ułatwia zapoznanie się asortymentem, jaki pojawi się w niedalekiej przyszłości. 

Polo Market w internecie 

Sieć sklepów Polo Market stara nadążyć się za aktualnymi trendami. Dlatego uruchomiono specjalną aplikację mobilną. Ułatwia ona śledzenie promocji i sama oferuje wiele bonusów. Oprócz tego sieć sklepów spożywczych uruchomiła możliwość robienia zakupów za pomocą internetu. Funkcja zamów i odbierz, pozwala na skomponowanie zamówienia z ulubionych produktów, z możliwością odbioru w fizycznym punkcie. Możliwość odbioru zamówionych produktów obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych na terenie naszego kraju. Dostęp do zakupów online odbywa się za pomocą strony internetowej oraz w aplikacji. 

Te innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez sieć Polo Market zostały docenione już przez wielu klientów.  Aplikacja pozwala zaoszczędzić pieniądze, funkcja robienia zakupów przez internet oszczędza nam czas. Dzięki skomponowaniu zamówienia na przejrzystej stronie internetowej oraz aplikacji możemy dokonywać zakupów znacznie szybciej. Nie musimy tracić czasu na szukanie produktów na półkach sklepowych i nie musimy stać w kolejkach. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób dysponujących małą ilością czasu. Warto zainteresować się ofertą tej sieci sklepów. Dostarczane przez nich produkty  spełniają wymagania wielu klientów, a oprócz tego kupując w tych sklepach, wspieramy rodzimy biznes.

Autor: Redaktor4

Udostępnij post na:

Skip to content