Podziękowania za wsparcie zbiórki dla Izabeli mieszkanki Huciska

W pomoc Pani Izabeli w walce z nowotworem włączają się zarówno mieszkańcy naszej gminy, jak i gmin okolicznych. 

Już pod koniec 2021 r. pierwszą zbiórkę nakrętek wsparli: Centrum Kultury w Gdowie, Szkoła Podstawowej w Bilczycach, Samorządowe Przedszkole w Gdowie, Solne Miasto w Wieliczce, Pani Kingi Kępa.

W styczniu 2022 r. wparcie w postaci nakrętek uzyskano od sklepu w znajdującego się w Hucisku, sklepu ODIDO w Winiarach – zbiórkę koordynował Radny Gminy Gdów Pan Marcin Ciężarek. Dodatkowo mieszkańcy Winiar i klienci sklepu ODIDO w Winiarach wsparli Panią Izabelę, wpłacając środki pieniężne na konto Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Podolanach. 

W lutym natomiast kilka worków zakrętek na rzecz Izabeli przekazali: Koło Pszczelarzy w Gdowie, mieszkańcy sołectwa Dobranowice, OSP Chorągwica, OSP Grajów, Szkoła Podstawowa w Grajowie – całą akcję koordynowała Pani Anna Kmiecik. 

Stale zbiórkę na rzecz Pani Izy wspiera także: Urząd Gminy w Gdowie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdowie, Gminna Hala Sportowa, Centrum Kultury w Gdowie, Szkoły Podstawowe i Przedszkola z terenu gminy Gdów, ŚDS w Zagórzanach. 

Centrum Wolontariatu w Podolanach składa ogromne podziękowania za wsparcie zbiórki na rzecz Pani Izabeli Nawalany z Huciska. 

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje” – św. Jan Paweł II

 

Autor: Redaktor2

Udostępnij post na:

Skip to content