Piłkarskie święto w Gdowie. Gdovia Gdów zaprasza na mecz jubileuszowy z oldbojami Wisły Kraków na nowym boisku.

 

Gdovia Gdów zmierzy się w sobotę 30 września 2023 r. w Gdowie z oldbojami Wisły Kraków. Mecz pod patronatem Gminy Gdów będzie jednym z wydarzeń towarzyszących świętowaniu 100-lecia powstania gdowskiego klubu. Na kibiców, oprócz piłkarskich emocji, czekać będzie licytacja koszulek i klubowych gadżetów oraz stoiska gastronomiczne. Zanim zabrzmi pierwszy gwizdek, uroczyście zostanie otworzony nowy kompleks boisk sportowych w okolicy budynku szkoły podstawowej i gminnej hali sportowej. Boisko jest już niemal gotowe, a w jego okolicy trwają dalsze prace końcowe.

O godzinie 15:00 nastąpi uroczyste otwarcie nowego kompleksu boisk za dawnym Gimnazjum w Gdowie z udziałem władz samorządowych i zaproszonych gości, natomiast sam mecz pokazowy rozpocznie się o godzinie 16:00. Wstęp: cegiełka w wysokości 20 zł. Cegiełki będzie można nabyć w sobotę (tj. 16.09) na domowym meczu przy ul. Krakowskiej oraz od poniedziałku (tj. 18.09) w następujących punktach:

  • skład budowlany Eko-Tech, Bilczyce 312
  • MARVELs GYM Siłownia i Fitness, Marszowice 273
  • Kwiaciarnia Lawenda, Gdów ul. Młyńska 53
  • Centrum budowlane Orzeł, Biskupice 338
  • Zajazd Szałas w Gdowie, Gdów, Łapanowska 1059
  • Cukiernia Maria i Jan Śliwa, Łapanów 187
  • skład materiałów budowlanych Grupa Inwestor Sp. z o.o., Gdów 1408. 
Dzieci do lat siedmiu wstęp za darmo. Po okazaniu biletu przy kasie prosimy o zachowanie go na czas trwania imprezy. Numerowane bilety wezmą udział w loterii fantowej, o której będziemy również informować. Informacje o biletach, ich dystrybucji oraz możliwości zakupu można również uzyskać pod numerami telefonu 602 111 356 (Konrad Kasprzyk) oraz 791 883 171 (Marcin Mrozowski).

– informuje Gdovia. 

Przypomnijmy, że budowa kompleksu boisk sportowych, gdzie zostanie rozegrany mecz, rozpoczęła się w marcu tego roku.

W ramach inwestycji przewidziano dwa boiska do gry w piłkę nożną, jedno pokryte nawierzchnią trawiastą – naturalną oraz drugie pokryte nawierzchnią trawiastą – sztuczną. Obydwa boiska zostaną wyposażone w wiaty stadionowe dla sędziów i zawodników, piłko-chwyty, ogrodzenie wewnętrzne płyt boiska wraz z bramkami. Wykonane zostanie również oświetlenie boisk, drenaż i system nawadniania boiska trawiastego, powstanie także bieżnia wykończona nawierzchnią poliuretanową oraz trybuny mogące pomieścić 600 kibiców

– dodaje gmina Gdów. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć nowego boiska w Gdowie i prac końcowych oraz oczywiście wraz z Gdovią zapraszamy na wyjątkowy jubileuszowy  mecz!

   

Źródło info: gmina Gdów, Gdovia Gdów.

Foto: MójGdów.pl. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content