Operowo i teatralnie w Centrum Kultury w Gdowie

Już jutro Centrum Kultury w Gdowie zaprasza na godzinę 18.30 na niezwykły koncert najpiękniejszej muzyki z oper i filmów. Zagrają studentki Akademii Muzycznej w Krakowie: Marta Rączka, Jolanta Majda, Kinga Szczepanik oraz Kamila Czernek.

W programie: Duet altówkowy : Arie z opery „Cyrulik Sewilski ” – „ Una voce poco fa” oraz „ Largo al factotum”, kwartet: Walc Barbary z filmu „ Noce i dnie”, Oboj Gabriela z filmu „ Misja” , kompozytor E. Morricone, Walc No 2 z suity jazzowej Szostakowicza, Walc z filmu „ Ojciec chrzestny ”, Habanera z opery „ Carmen” , kompozytor G. Bizet, Walc z filmu „ Amelia”, Flower duet z opery „ Lakme”, kompozytor L. Delibes, Melodia z serialu „ Polskie drogi”, Moon river z filmu „Śniadanie u Tiffaniego”, Tango z filmu „Zapach kobiety”.

 

Natomiast w piątek,31 maja, także w Centrum Kultury wystąpi grupa teatralna Drama Art- zdobywcy zbiorowej nagrody aktorskiej oraz I nagrody w I Spotkaniach Teatralnych Rampa Komediowa 2019. Zobaczymy sztukę „Serenada” wg Sławomira Mrożka. Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 20-tej.

Na oba spotkania wstęp wolny.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content