Oferty pracy, dodano: 6.07.2021

„Szkółka róż w Bilczycach zatrudni od zaraz do prac pielęgnacyjnych roślin, plewienie, przycinanie itp. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 507 501 901 lub 508 220 040


Praca na budowie

Przyjmę pracownika do montażu fasad i elewacji wentylowanych z doświadczeniem lub bez. Stawka w zależności od doświadczenia i umiejętności . Więcej info. pod nr 518-680-867


95 milionów euro – taką kwotę firma MAN Trucks przeznaczy na rozbudowę swojego zakładu. W związku z powstaniem nowej hali i planowanym zwiększeniem produkcji organizacja poszukuje monterów oraz pracowników logistyki wewnątrzzakładowej. Zatrudnione osoby mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie, darmowe szkolenia oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego.

Rozbudowa zakładu ma zakończyć się jesienią 2022 roku, ale w związku z intensywnym rozwojem firma już teraz rozpoczyna zatrudnianie nowych osób i rekrutuje na stanowiska:

  1. Pracownik wykwalifikowany ds. montażu
  2. Pracownik wykwalifikowany ds. montażu z kat C
  3. Pracownik logistyki wewnątrzzakładowej

Na chętnych czeka atrakcyjne wynagrodzenie wynoszące około 5500 zł brutto, soboty płatne 100% i pakiet benefitów ManpowerGroup Premium, zawierający Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe PZU. Ponadto firma zapewnia dodatek do posiłków w pracowniczej kantynie, a także finansuje wczasy pod gruszą. Z kolei wielbicieli sportu zaprasza do w pełni wyposażonej siłowni na terenie zakładu pracy.

– Rozbudowa zakładu jest szansą dla wszystkich, którzy chcą znaleźć dobrą pracę w stabilnej firmie. Nasza oferta jest propozycją nie tylko dla doświadczonych pracowników, ale również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową lub chcą zmienić jej ścieżkę. Poszukujemy pracowników, którzy chcą z nami tworzyć przyjazne miejsce pracy niezależnie od tego w jakim są wieku, jakiej płci czy narodowości – mówi Bogdan Lis, menadżer HR z firmy MAN Trucks.

Agencja Manpower, będąca partnerem rekrutacyjnym MAN Trucks, podkreśla, że zainteresowani nie muszą posiadać doświadczenia w branży produkcyjnej, ponieważ w ofercie zagwarantowane są kursy i szkolenia. Na zatrudnienie mogą liczyć osoby, które potrafią posługiwać się narzędziami warsztatowymi. Dodatkowym atutem będą: prawo jazdy kategorii C oraz uprawnienia na żurawie, suwnice lub wózki widłowe UDT, jednak nie jest to warunek konieczny.

– Inwestycja w rozbudowę zakładu jest również inwestycją w pracowników, ich rozwój oraz poziom zadowolenia. Zachęcamy do aplikowania osoby, które poszukują pierwszej pracy lub chcą zmienić ścieżkę zawodową, ponieważ kandydatom bez uprawnień zapewniamy bezpłatny kurs UDT – komentuje Kinga Marchwiany, ekspert rynku pracy w agencji Manpower. – Warto zaznaczyć, że MAN Trucks rokrocznie otrzymuje tytuł Przyjaznego Miejsca Pracy w plebiscycie, który ma na celu wyłonienie organizacji charakteryzujących się szczególną dbałością o pracowników. Kadra firmy docenia ją między innymi za jasno określoną ścieżkę kariery, stabilność zatrudnienia, podwyżki, sprzyjające warunki pracy i wysokość wynagrodzenia, które przekracza średnią płacę na lokalnym rynku. Firma Manpower cyklicznie bada poziom satysfakcji pracowników. Najnowsze dane wskazują, że niemal 95% osób zatrudnionych w MAN Trucks wyraża zadowolenie z wykonywanej pracy – dodaje Kinga Marchwiany.

MAN Trucks znajduje się w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej, największej strefie przemysłowej w Małopolsce, do której możemy dostać się między innymi drogą powiatową nr P 2011K. Dla mniej zmotoryzowanych pracodawca planuje zorganizować transport obejmujący następujące przystanki: Brzesko, Bochnia, Kłaj, Kazimierza Wielka, Proszowice, Luborzyca, Kraków (Nowa Huta), Dobczyce, Gdów, Wieliczka, Niepołomice.

Aplikacje można składać za pośrednictwem strony internetowej https://bit.ly/35wouZN, mailowo: praca.niepolomice@manpower.pl lub dzwoniąc pod nr 668 341 729.​

 

źródło: informacja prasowa

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content