Oferty pracy, dodano: 9.10.2018

Praca jako pomocnik przy montażu dachów i remontach pokryć dachowych domów jednorodzinnych. Praca 5 dni w tygodniu. Rejon gdowa Wieliczki i Krakowa. Umowa o pracę. Tylko osoby z choćby minimalnym doświadczeniem.  Facebook:wykonawca dachów

506486774

Poczt@:kjuszczak90@wp.pl

MONTER REKLAM

Miejsce pracy: Gdów

Zakres obowiązków: Montowanie reklam.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Data rozpoczęcia: 01.11.2018

Data zakończenia pracy: 30.10.2021

Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

więcej szczegółów:

zobacz tutaj

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Zakres obowiązków: wykonywanie poleceń nauczyciela przedszkola dotyczącej pracy wychowawczo-opiekuńczej

Rodzaj umowy: o pracę na czas określony

Data rozpoczęcia: 15.10.2018

Data zakończenia pracy: 14.07.2019

więcej szczegółów: zobacz tutaj

 PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Czyżów 50, 32-420 Czyżów,

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej, prace budowlane na terenie Małopolski.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Biedronka: Praca dodatkowa-wykładanie towaru Gdów

Opis zadań:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

przyjmowanie dostaw towaru z DC oraz od dostawców zewnętrznych, obsługa wózka elektrycznego,
rozkładanie towaru,
zapewnienie właściwej komunikacji cenowej produktów,
obsługa klientów na sali sprzedaży,
utrzymywanie czystości i porządku na sali sprzedaży,
dbanie o właściwą ekspozycję towarów.

Nasze wymagania:

gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
gotowość do pracy fizycznej,
rzetelność i uczciwość,
łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

umowę o pracę bez okresu próbnego,
wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb,
atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna,
wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków),
paczki na dzień dziecka,
bony i paczki na święta,
program pożyczek i zapomóg,
kartę Multisport,
możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medyczneji ubezpieczenie na życie,
pakiet szkoleń.

Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas – spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf