Oferty pracy: dodano 8.09.2020

Praca dla 100 osób w Niepołomicach. Producent samochodów ciężarowych rekrutuje

W podkrakowskich Niepołomicach pracę od zaraz może znaleźć nawet 100 osób. Niemiecka fabryka samochodów ciężarowych, MAN Trucks, w związku z uruchomieniem produkcji pojazdów nowej generacji poszukuje pracowników linii montażowej oraz logistyki wewnątrzzakładowej. Nabór już trwa.

Zakład produkcyjny MAN Trucks, znajdujący się w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej poszukuje osób do wsparcia działu logistyki oraz pracowników wykwalifikowanych ds. montażu. Zatrudnieni będą odpowiadać między innymi za montaż części samochodowych, kontrolę jakości oraz transport materiałów. Fabryka zamierza zrekrutować 100 osób, a partnerem tego projektu jest agencja rekrutacyjna Manpower.

Pracodawca oferuje umowę o pracę, a najlepszym możliwość przejścia do wewnętrznych struktur firmy. Kandydaci mogą liczyć na pensję do 5000 zł brutto, w tym premie, dofinansowanie do posiłków oraz dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych – prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU. Na zainteresowanych czekają także świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, np. wczasy pod gruszą i paczki świąteczne.

– Pracę w MAN Trucks znajdą przede wszystkim osoby, które sprawnie posługują się narzędziami warsztatowymi, są otwarte na pracę dwuzmianową i mają doświadczenie w pracach na produkcji. Co więcej kandydaci na stanowisko związane z montażem, którzy nie posiadają uprawnień na żurawie i suwnice, nie muszą obawiać się, że ich CV zostanie odrzucone, ponieważ w ramach zatrudnienia pracodawca gwarantuje opłacenie kursu. Dzięki temu zdobywają oni kwalifikacje i kompetencje, które obecnie są ważne na rynku pracy i otwierają wiele możliwości zawodowych. Stanowi to szansę dla osób, które w związku z obecną sytuacją borykają się z utratą pracy oraz tych, którzy poszukują przestrzeni do rozwoju – komentuje Kinga Marchwiany, ekspert rynku pracy w agencji rekrutacyjnej Manpower.

Zakład mieści się w Niepołomicach, które mogą być dogodną lokalizacją dla mieszkańców Wieliczki, Krakowa, Gdowa, Bochni, Brzeska, Nowego Wiśnicza, Szczurowa, Proszowic i Dobczyc.

Osoby, które chcą podjąć pracę w MAN Trucks, mogą bezpośrednio udać się do oddziału Manpower w Niepołomicach, przy ulicy Diesla 5, wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres praca.niepolomice@manpower.pl lub kontaktować się telefonicznie pod nr 668 341 729.

W podkrakowskich Niepołomicach MAN Trucks produkuje pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej, np. ciągniki siodłowe, pojazdy pod zabudowę oraz z napędem na wszystkie koła. Zakład został otwarty w październiku 2007 i obecnie zatrudnia 750 osób.


Szukasz pracy? Znasz kogoś, kto szuka pracy lub jest niezadowolony ze swojego obecnego stanowiska?

Super, bo

SAZ ZATRUDNI NOWYCH PRACOWNIKÓW

w oddziale w Rzeszotarach i Sieprawiu na stanowiska produkcyjne:

  • operator maszyn do obróbki metali;
  • magazynier.

Zgłoszenia rekrutacyjne prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@saz.pl lub składać osobiście w oddziale firmy w Sieprawiu ul. Lipowa 40, tel. 605036946


Firma BUDINMAX zatrudni brukarza z doświadczeniem oraz pomocnika brukarza.

Oferuję pracę w uczciwej i dynamicznie rozwijającej się firmie na stanowisku brukarza lub pomocnika z doświadczeniem w pracach brukarskich.

Dobre warunki finansowe, stawka uzależniona od doświadczenia i umiejętności.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach BRUKARSKICH / chęć rozwoju,
  • umiejętność układania kostki, obrzeży i krawężników,
  • docinki z kostki brukowej,
  • prostowanie linii.

Od kandydata oczekujemy sumienności, pracowitości, rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Nie jest wymagane nanoszenie wysokości.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt pod wskazany numer telefonu: 517- 131- 540


Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content