Oferty pracy, dodano: 7.09.2021

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku odczytów gazu i liczników energii elektrycznej. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Poszukujemy do współpracy osób do odczytu liczników gazu na terenie woj. małopolskiego na zlecenie Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie.

Odczyty liczników gazu wykonywane będą na terenie Gazowni Dobczyce, w miejscowościach i gminach:

Dobczyce, Brzączowice, Stojowice, Nowa Wieś, Sieraków, Winiary, Kunice, Fałkowice, Gdów, Zręczyce, Stryszowa, Raciechowice, Kornatka, Droginia, Łęki, Trzemeśnia, Borzęta.

więcej informacji: zobacz tutaj

Praca na budowie
Montowanie fasad i elewacji wentylowanych. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą- wszystkiego nauczymy.
Atrakcyjne zarobki.
Umowa o pracę.
Więcej info. pod nr 518-680-867

SZLIFIERZ /POLER

Miejsce pracy: Zręczyce

Zakres obowiązków: szlifowanie, polerowanie metali

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu:40

Data rozpoczęcia: 20.09.2021

Data zakończenia pracy: 19.06.2022

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

więcej szczegółów: zobacz tutaj

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Gdów

Zakres obowiązków: Obsługa wózka paletowego, przyjmowanie i wykładanie towaru, dbanie o porządek w magazynie

Wymiar etatu:1

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 3 094 PLN Pierwsza umowa o pracę na okres próbny : 2-3 miesiące

Praca na dwie zmiany : 05:00-13:00 / 13:00-21:00

Wynagrodzenie : podstawa + premia

Więcej szczegółów: zobacz tutaj