Oferty pracy, dodano 5 marca 2019

Firma Sprzątająca zatrudni do sprzątania domów jednorodzinnych, biur i mieszkań oraz na inne obiekty znajdujące się na terenie Krakowa, Wieliczki i Gdowa. Praca na umowę zlecenie lub na umowę o pracę od pon. do piątku . Potrzebna osoba z Gdowa i okolic. posiadająca prawo jazdy – mile widziane doświadczenie oraz dyspozycyjność . Praca od ZARAZ. tel. 606 319 121

Przyjmę do pracy wykwalifikowaną manikiurzystkę, praca w Gdowie

tel: 666 092 139

KOSMETYCZKA

Miejsce pracy: Gdów

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów kosmetycznych – ciała i twarzy.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 01.04.2019

Data zakończenia pracy: 06.12.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

więcej szczegółów: zobacz tutaj

Staż z urzędu pracy: KOSMETYCZKA

Miejsce pracy: Gdów,

Opis zadań: wykonywanie usług kosmetycznych tj. henna, regulacja brwi, nakładanie lakieru hybrydowego, wykonywanie paznokci żelowych,,kontakt z klientem, umawianie wizyt,  utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Liczba miesięcy: 6

Stypendium brutto: 1 017,4 PLN

Magazynier w sklepie rowerowym w Gdowie

Pełny etat  Typ umowy: Umowa o pracę

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera zajmującego się przygotowaniem rowerów do wysyłki. Miejscem pracy jest Gdów, pracujemy w systemie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 plus jedna sobota w miesiącu. Jesteś studentem lub emerytem ? Zgłoś się do nas wspólnie ustalimy wymiar pracy.

Wymagania:

  • wiedza w zakresie serwisu rowerów, lub gotowość do przyuczenia,
  • mile widziane doświadczenie w branży rowerowej,
  • sumienność i dokładność,

Oferujemy:

  • szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udostępniamy miejsce serwisowe i narzędzia,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • dostęp do laptopa,

Obowiązki:

  • przygotowanie rowerów do wysyłki,
  • wykonywanie napraw serwisowych,
  • skręcanie rowerów,

Jesteś osobą która interesuje się rowerami? Rower to twoje hobby ? To oferta dla Ciebie. Nie czekaj zadzwoń do nas i zacznijmy współpracę, tel. 502 049 082

Hurtownia spożywcza AGA w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby do działu obsługi klienta.

Praca biurowa, stacjonarna, w stałych godzinach od poniedziałku do piątku, dwuzmianowa (raz w miesiącu sobota) w oparciu o umowę o pracę.

Oferujemy przeszkolenie w okresie próbnym oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Szukamy osób, które podchodzą do pracy z pełnym zaangażowaniem i lubią pracę w dynamicznym środowisku. W zamian za solidną pracę oferujemy bezpieczeństwo zatrudnienia, dobre wynagrodzenie, przyjazną rodzinną atmosferę i możliwości rozwoju. Dbamy przy tym o zachowanie właściwych proporcji między życiem zawodowym i prywatnym. Wiemy, że jest to doceniane, choćby stąd, że wielu naszych pracowników jest z nami od początku istnienia naszej firmy

WYMAGANE:

·        Umiejętność obsługi komputera

·        Wykształcenie minimum średnie

·        Doświadczenie w pracy biurowej lub w sklepie

·        Umiejętność wystawiania dokumentów (wz, faktura VAT)

·        Dokładność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        Przyjmowanie dostaw

·        Obsługa telefoniczna klienta

·        Dbałość o poprawne przyjęcie i wydanie towaru

·        Rozliczanie kasy

·        Obsługa korespondencji firmy

OFERUJEMY:

·        Umowę o prace

·        Miłą atmosferę w pracy

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Profity dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych na maila:

Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez HURTOWNIĘ SPOŻYWCZĄ AGA SPÓŁKĘ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKĘ KOMANDYTOWĄ. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

tel.012 251 04 60, REKRUTACJA@AGAGDOW.PL