Oferty pracy: dodano 5.01.2021

Usługi Pogrzebowe Tomasz Patalita
Poszukujemy osoby do prac kamieniarskich/grabarskich i obsługi pogrzebów.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr. 604-052-263

Zatrudnię na pełny etat do pracy przy przewiertach sterowanych

kontakt: 504 804 129

Firma Domater Grupa Inwestor zatrudni na stanowisko sprzedawca materiałów budowlanych

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę
  • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach,
  • dbanie o należytą ekspozycję towarów,

Oczekujemy:

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia umowa o pracę – pełen etat
  • motywujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • szkolenia produktowe.

Kontakt 505098332

Specjalista ds. sprzedaży internetowej Mirapol Next

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży internetowej.

Miejsce pracy: Gdów

Pracujemy w systemie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 plus jedna sobota w miesiącu.

Jesteś studentem zaocznym? Zgłoś się do nas wspólnie ustalimy wymiar pracy.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów z zadanej kategorii dostępnymi kanałami sprzedaży w Polsce i Europie
  • Analiza rynków, konkurencji i trendów
  • Aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Raportowanie wyników sprzedaży, optymalizacja działań na ich podstawie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Finansowanie szkoleń branżowych
  • Przyjazną i luźną atmosferę w pracy
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Owocowe piątki, kawę, herbatę

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Office, szczególnie Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność w działaniu
  • Umiejętność wyszukiwania cennych informacji
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia i interpretacji danych

Jesteśmy firmą, która na rynku sprzedaży internetowej działa nieprzerwanie od 2010 roku. Tworzymy sklep z tysiącami produktów, z ośmioma grupami podzielonymi na blisko 400 kategorii.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj! biuro@mirapolnext.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Mirapol Next sp. z o.o. z siedzibą w Gdowie, ul. Łapanowska 104, 32-420 Gdów

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.