Oferty pracy, dodano: 4.09.2018

KIEROWCA – ŁADOWACZ

Miejsce pracy: Gdów,

Zakres obowiązków: odbiór oraz załadunek odpadów segregowanych

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: jedna zmiana

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Więcej szczegółów: zobacz tutaj

Magazynier specjalista ds realizacji zamówień w sklepie internetowym

MirapolNext.pl to firma działająca prężnie na polskim rynku e-commerce. Stały i intensywny rozwój naszego przedsiębiorstwa sprawia, że poszukujemy świeżej krwi – nowych pracowników, ludzi chętnych do podjęcia wspólnego wysiłku, dzięki któremu wzniesiemy markę Mirapol Next na nowy, wyższy poziom. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Magazynier specjalista ds realizacji zamówień . Szukamy młodych osób, które cechuje ambicja, pracowitość, inteligencja i uczciwość.

Co oferujemy ?:
– Umowę o pracę;
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
– Fajną atmosferę pracy w młodym zespole;
– Możliwość uczestniczenia w rozmaitych kursach i szkoleniach zwiększających kompetencje;
– Realny wpływ na rozwój naszej firmy.
– Kawę, herbatę, cukier, kuchenkę, lodówkę 🙂

Podstawowe (ale bardzo istotne) wymagania:
– Skrupulatność i dbanie o porządek
– Umiejętność pracy w grupie
– Obsługa komputera na przyzwoitym poziomie;
– Pracowitość, wszystkie leniwce są skreślane najpóźniej po okresie próbnym!
– Zdrowa ambicja, na której wszyscy zyskamy.
– Przede wszystkim wymagamy, żebyś umiał myśleć 🙂

Gdybyś dodatkowo …
– znał program Subiekt GT;
– umiał nadzorować pracę współpracowników
– znał schemat działania sklepów internetowych
– interesował się piłką nożną;
… to być może tym nas kupisz 🙂

Twoje przyszłe obowiązki to:
– Wprowadzanie dostaw do systemu magazynowego
– Rozkładanie towarów na półki magazynu
– Załadunek i rozładunek przesyłek
– Sortowanie i kompletacja towaru
– Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
– Dbanie o dobrą atmosferę, także poprzez uczestnictwo w życiu towarzyskim firmy!

Gorąco zachęcamy do składania CV.  biuro@mirapolnext.pl

 Szkoła Języków Obcych Aspera zatrudni lektorów języka angielskiego.

Nasze oczekiwania :

– Doskonała znajomość języka angielskiego
– Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
– Doświadczenie w nauczaniu dzieci w różnym wieku
– Dyspozycyjność od pon do pt. w godz. popołudniowych
– Kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy :
– Komfortowe warunki pracy, grupy max 8 osobowe lub indywidualnie
– Zajęcia w blokach 3, 4 lub 5 godz.
– Przejrzystą umowę
– Bardzo atrakcyjne stawki godzinowe
– Wypłatę wynagrodzenia zawsze w terminie
– Ubezpieczenie
– Premie i nagrody
– Pewne pieniądze ( żadne zajęcia nie przepadają )

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr telefonu lub przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

centrumaspera@interia.pl,

503 849 043