Oferty pracy, dodano 30.10.2018

Przyjmę do pracy kierowcę kat. C

Praca w firmie zajmującej się produkcją garaży blaszanych.

Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy.

KONTAKT: 509038426

Praca od zaraz

Przyjmę do pracy kierowcę kat. B

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejsce pracy: Gdów

Zakres obowiązków: – prace przy remontach samochodów

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 01.11.2018

więcej informacji: zobacz tutaj

Telefoniczny doradca klienta – praca stała/dodatkowa

Opis stanowiska:
– nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi Klientami oraz aktywne doradztwo i sprzedaż produktów finansowych,
– dbanie o pozytywny wizerunek Firmy,
– budowanie i rozwijanie współpracy z Klientami,
– praca zdalna.

Od kandydatów oczekujemy :
– pasji do pracy z ludźmi,
– wysokiej chęci i zaangażowania do pracy, oraz do zdobywania nowej wiedzy,
– znajomości technik sprzedażowych (będzie dodatkowym atutem),
– silnej motywacji do osiągania wysokich wyników,
– orientacji na realizację wyznaczonych celów,

Oferujemy :
– szkolenia przygotowujące do pracy,
– szkolenia doskonalące z technik sprzedaży,
– wsparcie na każdym etapie pracy,
– atrakcyjny system motywacyjny,
– zdobywanie doświadczenia w branży finansowej oraz doskonalenie technik sprzedaży,
– możliwość rozwoju osobistego, poszerzania swoich kompetencji

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wiadomość zwrotną wraz z CV na maila: tomasz.gurgul@fincenter.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 661 666 659. Zapraszamy również na naszą stronę www.fincenter.pl

W przesłanej aplikacji prosimy zamieścić klauzulę o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”