Oferty pracy, dodano 26 marca 2019

Poszukujemy osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku: SERWISANT Urządzeń Gastronomicznych.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień elektrycznych,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Zdolności manualne i chęć do rozwoju w roli serwisanta,
  • Wykształcenie techniczne
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych (do 1 kV)- mile widziane,

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, nic nie szkodzi, nauczymy Cię wszystkiego.

CV prosimy wysyłać na adres: biuro@fastgastro.pl

kontakt tel. 600 743 974

PRACA OD ZARAZ Monter stolarki aluminiowej.

Montaż okien i konstrukcji aluminiowych , elewacji wentylowanych. Umowa o pracę. Stawka 18zł/godz.(na rękę).

Brak doświadczenia nie jest przeszkodą. 518-680-867

KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: 32-420 Gdów

Zakres obowiązków: transport na terenie całej Polski

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data zakończenia pracy: 30.06.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN + premia

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

więcej szczegółów: zobacz tutaj

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy: Gdów,

Zakres obowiązków: prosta prace porządkowe, godpodarcze

Data rozpoczęcia: 01.04.2019

Data zakończenia pracy: 31.12.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN

więcej szzcegółów: zobacz tutaj

INSTRUKTOR FITNESS

Miejsce pracy: Bilczyce

Zakres obowiązków: praca z klientem, pomoc w wykonywaniu ćwiczeń, treningi personalne, obsługa klienta

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Pracownik biurowy Specjalista Customer Service w sklepie internetowym

MirapolNext.pl to firma działająca prężnie na polskim rynku e-commerce. Stały i intensywny rozwój naszego przedsiębiorstwa sprawia, że poszukujemy świeżej krwi – nowych pracowników, ludzi chętnych do podjęcia wspólnego wysiłku, dzięki któremu wzniesiemy markę Mirapol Next na nowy, wyższy poziom. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko specjalisty ds.obsługi klienta. Szukamy młodych osób, które cechuje ambicja, pracowitość, inteligencja i uczciwość.

Co oferujemy ?:
– Umowę o pracę;
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
– Fajną atmosferę pracy w młodym zespole;
– Możliwość uczestniczenia w rozmaitych kursach i szkoleniach zwiększających kompetencje;
– Realny wpływ na rozwój naszej firmy.
– Kawę, herbatę, cukier, kuchenkę, lodówkę, krzesło, biurko i komputer 🙂

Zakres działania:
• Obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów sklepu internetowego
• Obsługa klientów stacjonarnych przy sklepie internetowym
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, poprzez sprawna obsługę klientów

Podstawowe wymagania:
• Znajomość obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
• Doskonała organizacja pracy
• Komunikatywność
• Podstawowa wiedza techniczna
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku