Oferty pracy: dodano 25.05.2021

Marvels Gym poszukuje trenera do zajęć fitness

Jeśli sport to twoja pasja , szukasz nowych wyzwań i chciałabyś prowadzić treningi w profesjonalnym Klubie Fitness – ta praca jest właśnie dla Ciebie !

Oczekiwania:

  • pozytywna energia
  • pasja do sportu
  • doświadczenie w branży fitness
  • chęć rozwoju
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • ukończony kurs trenera fitness,
  • wymagane doświadczenie w prowadzeniu treningów grupowych.

Oferta:

  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój

Więcej informacji:

PRACA STOLARZ stolarnia produkcja

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna Dechland z siedzibą w Gdowie poszukuje kandydata na stanowisko: Stolarz/ Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

– obsługa maszyn stolarskich,

– obsługa elektronarzędzi,

Wymagania:

– odpowiedzialność i dokładność,

– wysoka motywacja do pracy,

– umiejętność pracy w zespole,

– gotowość do nabywania nowych umiejętności zawodowych,

– doświadczenie (chęć do nauki w przypadku braku doświadczenia)

Oferujemy:

– udział w realizacji ciekawych i niestandardowych projektów produkcyjnych,

– pracę na pełen etat

– stawka godzinowa od 20 do 25 zł na rękę

– atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz umiejętności

Autor: Redaktor1