Oferty pracy, dodano: 22 maja 2018

Rowery.MirapolNext.pl to firma działająca prężnie na polskim rynku e-commerce. Stały i intensywny rozwój naszego przedsiębiorstwa sprawia, że poszukujemy świeżej krwi – nowych pracowników, ludzi chętnych do podjęcia wspólnego wysiłku, dzięki któremu wzniesiemy markę Mirapol Next na nowy, wyższy poziom. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży internetowej. Szukamy młodych osób, które cechuje ambicja, pracowitość, inteligencja i uczciwość.

Co oferujemy ?:
– Umowę o pracę;
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
– Fajną atmosferę pracy w młodym zespole;
– Możliwość uczestniczenia w rozmaitych kursach i szkoleniach zwiększających kompetencje;
– Realny wpływ na rozwój naszej firmy.
– Kawę, herbatę, cukier, kuchenkę, lodówkę, krzesło, biurko i komputer 🙂

Zakres działania:
• Obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów rowerowego sklepu internetowego
• Procesowanie zgłoszeń sprzedażowych otrzymanych od klientów
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, poprzez sprawna obsługę klientów oraz realizowanie zamówień

Podstawowe wymagania:
• Znajomość obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
• Doskonała organizacja pracy
• Komunikatywność
• Podstawowa wiedza o branży rowerowej
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zgłoszenia na: biuro@mirapolnext.pl

Restauracja hotelowa w Gdowie zatrudni kucharza na pełny etat. Praca zmianowa (co drugi dzień), fajny zespół, dobre warunki pracy.

694 429 094

Przyjmiemy do pracy barmanów, barmanki praca w Gdowie.
Wymagania:
– osoby uśmiechnięte
– miłe dla klientów
– obrotne
– umiejące radzić sobie w różnych sytuacjach

Praca w Gdowie w młodym zespole. Poszukujemy osoby na weekendy (piątek, sobota, niedziela) oczywiście nie musi być każdy weekend kwestia dogadania z innymi barmanami komu jakie dni pasuja. Do zadań należy obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, robienie drinków, wynoszenie zamówień więcej informacji pod numerem telefonu 🙂

505 757 914

PRACA: Młodszy specjalista ds. marketingu

Zadania:
– wykonywanie zdjęć produktów,
– obróbka grafik,
– przygotowywanie ofert,
– opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
– redakcja materiałów marketingowych (współpraca z autorami tekstów).

Oczekujemy:
– wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe,
– znajomości obsługi programów do obróbki grafiki (Corel, Photoshop, Adobe Illustrator) i pakietu MS Office,
– umiejętności prezentacyjnych, łatwości nawiązywania kontaktów,
– twórczego i kreatywnego podejścia do swojej pracy.
Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– pracę w zespole pełnym zapału i pasji,
– atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i bonusy,
– wygodne miejsce oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
– doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę.

Podania i CV na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

CHOMIK M. Świeży sp.j., ul. Cegielniana 875, 32-420 Gdów
www.chomik.pl

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).