Oferty pracy, dodano: 22.09.2020

Praca dla 100 osób w Niepołomicach. Producent samochodów ciężarowych rekrutuje

W podkrakowskich Niepołomicach pracę od zaraz może znaleźć nawet 100 osób. Niemiecka fabryka samochodów ciężarowych, MAN Trucks, w związku z uruchomieniem produkcji pojazdów nowej generacji poszukuje pracowników linii montażowej oraz logistyki wewnątrzzakładowej. Nabór już trwa.

 

Zakład produkcyjny MAN Trucks, znajdujący się w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej poszukuje osób do wsparcia działu logistyki oraz pracowników wykwalifikowanych ds. montażu. Zatrudnieni będą odpowiadać między innymi za montaż części samochodowych, kontrolę jakości oraz transport materiałów. Fabryka zamierza zrekrutować 100 osób, a partnerem tego projektu jest agencja rekrutacyjna Manpower.

Pracodawca oferuje umowę o pracę, a najlepszym możliwość przejścia do wewnętrznych struktur firmy. Kandydaci mogą liczyć na pensję do 5000 zł brutto, w tym premie, dofinansowanie do posiłków oraz dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych – prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU. Na zainteresowanych czekają także świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, np. wczasy pod gruszą i paczki świąteczne.

– Pracę w MAN Trucks znajdą przede wszystkim osoby, które sprawnie posługują się narzędziami warsztatowymi, są otwarte na pracę dwuzmianową i mają doświadczenie w pracach na produkcji. Co więcej kandydaci na stanowisko związane z montażem, którzy nie posiadają uprawnień na żurawie i suwnice, nie muszą obawiać się, że ich CV zostanie odrzucone, ponieważ w ramach zatrudnienia pracodawca gwarantuje opłacenie kursu. Dzięki temu zdobywają oni kwalifikacje i kompetencje, które obecnie są ważne na rynku pracy i otwierają wiele możliwości zawodowych. Stanowi to szansę dla osób, które w związku z obecną sytuacją borykają się z utratą pracy oraz tych, którzy poszukują przestrzeni do rozwoju – komentuje Kinga Marchwiany, ekspert rynku pracy w agencji rekrutacyjnej Manpower.

Zakład mieści się w Niepołomicach, które mogą być dogodną lokalizacją dla mieszkańców Wieliczki, Krakowa, Gdowa, Bochni, Brzeska, Nowego Wiśnicza, Szczurowa, Proszowic i Dobczyc.

Osoby, które chcą podjąć pracę w MAN Trucks, mogą bezpośrednio udać się do oddziału Manpower w Niepołomicach, przy ulicy Diesla 5, wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres praca.niepolomice@manpower.pl lub kontaktować się telefonicznie pod nr 668 341 729.

W podkrakowskich Niepołomicach MAN Trucks produkuje pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej, np. ciągniki siodłowe, pojazdy pod zabudowę oraz z napędem na wszystkie koła. Zakład został otwarty w październiku 2007 i obecnie zatrudnia 750 osób.


Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Miejsce pracy: 32-420 Zręczyce 222

Zakres obowiązków: Praca w oddziale przedszkolnym.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 01.10.2020

Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN wymiar czasu pracy 22/22
wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego

Zawód: nauczyciel przedszkola

Wymagania konieczne: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Szczegóły tutaj.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content