Oferty pracy, dodano: 21 września 2021

Praca na budowie. Montowanie fasad i elewacji wentylowanych. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą- wszystkiego nauczymy.
Atrakcyjne zarobki.
Umowa o pracę.
Więcej info. pod nr 518-680-867

Firma elektryczna z Gdowa poszukuje młodej osoby do pracy przy instalacjach elektrycznych w domkach z bali.

Wymagania: uprawnienia sep, rzetelność, punktualność, bez nałogów, prawo jazdy kat B.

Wynagrodzenie w zależności od zaangażowania w pracę i rodzaj umowy o pracę, zlecenie lub własna działalność.

Kontakt : biuro.elpal@gmail.com tel: 728 821 293

Zatrudnimy samodzielnych brukarzy z doświadczeniem, praca od zaraz, atrakcyjne wynagrodzenie. Praca teren Wieliczki, i okolic. Nasza firma od lat z powodzeniem realizuje różne inwestycje na terenie małopolski, stanowimy solidnego partnera dla naszych klientów i Pracowników. Zapraszamy na nasza stronę www.zeusbruk.pl Zapraszamy do kontaktu 607 859 539

Firma Handlowo-Usługowa INSTBUD (branża budowlana) poszukuje osoby do pracy na stanowisku

Operator koparki

Zakres obowiązków:

  • obsługa ko\parki
  • bieżąca weryfikacja stanu technicznego maszyny
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanej maszyny
  • realizacja zadań z dbałością o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

  • umiejętność obsługi koparki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów budowlanych
  • umiejętność współpracy na terenie budowy
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej, silnej pozycji na rynku
  • umowa o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie wg stawek rynkowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Pracodawca:

  • F.U.H. INSTBUD Stanisław Boguta sp.j., Nieznanowice 50, 32-420 Gdów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt tel. +48 606 887 050.

Firma Handlowo-Usługowa INSTBUD, działająca w branży budowlanej, poszukuje osoby do pracy na stanowisku

Pomocnik montera sieci wod-kan

  • pomoc przy pracach związanych z montażem infrastruktury wodno-kanalizacyjnej

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracach budowlano-montażowych
  • chęć do pracy, zaangażowanie, sumienność

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą

Pracodawca:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt tel. +48 606 887 050.

W przesyłanych zgłoszeniach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.