Oferty pracy, dodano: 16.10.2018

Miejsce pracy: Gdów

Zakres obowiązków: przygotowanie dokumentacji, analiza umów, raportowanie wyników (prezentacje, zestawienia), rozliczanie czasu pracy pracowników.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 15.12.2018

Data zakończenia pracy: 14.12.2020

Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

Zawód: technik administracji

Więcej informacji: zobacz tutaj

Sprzedawca-Kasjer oraz praca dodatkowa-wykładanie towaru – Biedronka-Gdów

Opis zadań:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:
przyjmowanie dostaw towaru z DC oraz od dostawców zewnętrznych, obsługa wózka elektrycznego,
rozkładanie towaru, zapewnienie właściwej komunikacji cenowej produktów, obsługa klientów na sali sprzedaży,
utrzymywanie czystości i porządku na sali sprzedaży, dbanie o właściwą ekspozycję towarów.

Wymagania:
gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), gotowość do pracy fizycznej, rzetelność i uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
Firm oferuje:
umowę o pracę bez okresu próbnego, wymiar etatu dopasowany do potrzeb, atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna, wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków), paczki na dzień dziecka, bony i paczki na święta, program pożyczek i zapomóg, kartę Multisport, możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medyczne ji ubezpieczenie na życie, pakiet szkoleń.

Poznaj cały pakiet korzyści: http://karierawjm.pl/poznaj-nas/korzysci/
Tel. 668 333 859

Ferma drobiu w Nieznanowicach, praca przy zbieraniu jaj 8 godz co drugi dzień od 6-14.

Tel. 601 089 009