Oferty pracy, dodano: 16.03.2021

Praca od zaraz. Przyjmę pracownika do montażu fasad i elewacji wentylowanych z doświadczeniem lub bez. Stawka w zależności od doświadczenia i umiejętności . Więcej info. pod nr 518-680-867


Zatrudnię dziewczynę do pracy w lodziarni na stanowisku kasjer, obsługa klienta.

Praca od kwietnia.

Wymagane skończone 18 lat.

Ważna książeczka sanepid.

Więcej informacji pod numerem telefonu. 880 682 398


PRACOWNIK PRODUKCJI – STOLARZ

Miejsce pracy: Gdów,

Zakres obowiązków: Obsługa różnego rodzaju maszyn do obróbki drewna. Skręcanie, składanie elementów w celu otrzymania gotowego produktu. Praca w delegacji

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu:40

Data rozpoczęcia:05.04.2021

Data zakończenia pracy:04.04.2024

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN dwie zmiany 6-14, 14-22

praca w delegacji

więcej szczegółów: zobacz tutaj


Praca w szklarnia, pomidory, pielęgnacja

Przyjmę do pracy w szklarni mężczyznę (praca sezonowa dla kobiet-inf. na dole ogłoszenia).

Wymagania:

  • Dobra sprawność fizyczna
  • Motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca na wózku pielęgnacyjny
  • Pakowanie i ważenie owoców
  • Przygotowanie do transportu
  • Zbiór owoców

Możliwość zatrudnienie na pełny etat z ubezpieczaniem.

Praca sezonowa dla kobiet:

Zakres obowiązków:

  • Zbiór owoców
  • Ścinanie liści

Proszę o kontakt pod numerem: 888 092 098


Nowe miejsca pracy w małopolskiej fabryce samochodów ciężarowych. Jacy specjaliści są potrzebni?

informacja prasowa

Pracownicy linii montażowej, logistycy wewnątrzzakładowi oraz eksperci ds. administracji są pilnie poszukiwani na małopolskim rynku. Fabryka aut ciężarowych w Niepołomicach zwiększa zatrudnienie i oferuje ponad 70 nowych wakatów. Na pracę mogą liczyć zarówno specjaliści z dłuższym stażem, jak i młodzi ludzie zdobywający dopiero swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Pracodawca oferuje szkolenia, które pozwolą im uzyskać dodatkowe, pożądane na rynku pracy kompetencje. Czego jeszcze mogą spodziewać się kandydaci?

Otwarcie kolejnych procesów rekrutacyjnych w województwie małopolskim to bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców – tym bardziej, że według danych Urzędu Statystycznego w Krakowie stopa bezrobocia w regionie w styczniu 2021 roku osiągnęła poziom 5,6%. Nowe miejsca pracy i możliwość rozwoju to dla wielu osób szansa na poprawę swojej sytuacji zawodowej i finansowej – tym bardziej, że firma MAN Trucks zapewnia pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów.

− Poszukujemy przede wszystkim pracowników sumiennie wykonujących swoje obowiązki i sprawnie posługujących się narzędziami warsztatowymi. W zależności od stanowiska dodatkowymi atutami będą prawo jazdy kategorii C oraz dokumenty uprawniające do obsługi wózków widłowych, suwnic i żurawi UDT. Nie skreślamy jednak osób bez tych umiejętności. Przewidujemy szkolenia dla utalentowanych kandydatów, wykazujących chęć poszerzania swoich kompetencji. Gwarantujemy pracę w bezpiecznych warunkach. Wiemy, jak trudnym czasem dla nas wszystkich jest okres pandemii, dlatego wdrożyliśmy szereg rozwiązań, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników i podniesienie ich komfortu pracy – mówi Bogdan Lis, Menadżer ds. Personalnych w firmie MAN Trucks.

Osoby które pomyślnie przejdą proces rekrutacji mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bogaty system premiowy oraz zarobki wynoszące nawet do 5000 zł brutto. Oprócz stałego wynagrodzenia pracodawca oferuje benefity pozapłacowe w postaci prywatnej opieki zdrowotnej, wczasów pod gruszą, ubezpieczenia grupowego i karty Multisport. Zatrudnieni mają również szansę na uzyskanie bonusów finansowych za wysoką frekwencję.

− Praca w fabryce odbywa się w systemie dwuzmianowym, kandydaci nie muszą więc martwić się perspektywą nieprzespanych nocy. Mogą natomiast liczyć na bardzo dobrą atmosferę w zespole. Firma MAN Trucks była laureatem nagrody Przyjazne miejsce pracy, a z badań satysfakcji wynika, że 97% pracowników jest zadowolonych z pracy w tym miejscu – mówi Kinga Marchwiany, ekspert rynku pracy z agencji Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym firmy MAN Trucks.

Fabryka zlokalizowana jest w Strefie Ekonomicznej podkrakowskich Niepołomic, więc będzie atrakcyjnym miejscem pracy dla mieszkańców z okolic Wieliczki, Nowej Huty, Gdowa, Bochni, Brzeska, Nowego Wiśnicza, Szczurowa, Proszkowic i Dobczyc.

MAN Trucks produkuje pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej i jest jedną z najnowocześniejszych montowni ciężarówek na świecie, a powstające tam auta trafiają do klientów w całej Europie. Obecnie w zakładzie w Niepołomicach zatrudnionych jest ok. 850 pracowników. Osoby, które chciałyby dołączyć do tego grona, mogą aplikować przez internet lub bezpośrednio w biurze Manpower przy ul. Diesla 5 w Niepołomicach.

 

Email: praca.niepolomice@manpower.pl,

telefon kontaktowy: 668 341 729.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content