Oferty pracy, dodano: 15.09.2020

Zatrudnię osobę do pracy w sklepie spożywczym Hitpol w Gdowie.

Obowiązki:

-obsługa kasy fiskalnej

-wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję

-dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta

-dbanie o świeżość i jakość naszych produktów

Oczekujemy:

-sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

-znajomości podstawowych zasad obsługi klienta

-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

 

Zapewniamy pracę w przyjaznej atmosferze oraz umowę o pracę na pełny etat.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 510090313 .

CV prosimy wysyłać na adres mailowy krol.gdow@hitpol.pl

Zachęcamy do współpracy.


Pracownik ds. obsługi sprzedaży internetowej

Obowiązki:

 – obsługa sklepu internetowego oraz allegro

 – obsługa stacjonarna klienta

 – wprowadzanie zamówień do systemu pocztowego/kurierskiego/paczkomatów

 – pakowanie przesyłek i przygotowanie ich do wysyłki

 – zarządzanie ofertą handlową (aktualizowanie cen, opisów, wprowadzanie nowych produktów)

 – kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Klientem

Oferujemy:

– Pracę w prestiżowej, stabilnej, rozwijającej się polskiej firmie

– Dobre warunki pracy w miłej atmosferze

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Możliwość rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. tel. 601 205 085,  mariusz.gaczol@poczta.fm

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak również do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustawy z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”


Praca dla 100 osób w Niepołomicach. Producent samochodów ciężarowych rekrutuje

W podkrakowskich Niepołomicach pracę od zaraz może znaleźć nawet 100 osób. Niemiecka fabryka samochodów ciężarowych, MAN Trucks, w związku z uruchomieniem produkcji pojazdów nowej generacji poszukuje pracowników linii montażowej oraz logistyki wewnątrzzakładowej. Nabór już trwa.

 

Zakład produkcyjny MAN Trucks, znajdujący się w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej poszukuje osób do wsparcia działu logistyki oraz pracowników wykwalifikowanych ds. montażu. Zatrudnieni będą odpowiadać między innymi za montaż części samochodowych, kontrolę jakości oraz transport materiałów. Fabryka zamierza zrekrutować 100 osób, a partnerem tego projektu jest agencja rekrutacyjna Manpower.

Pracodawca oferuje umowę o pracę, a najlepszym możliwość przejścia do wewnętrznych struktur firmy. Kandydaci mogą liczyć na pensję do 5000 zł brutto, w tym premie, dofinansowanie do posiłków oraz dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych – prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU. Na zainteresowanych czekają także świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, np. wczasy pod gruszą i paczki świąteczne.

– Pracę w MAN Trucks znajdą przede wszystkim osoby, które sprawnie posługują się narzędziami warsztatowymi, są otwarte na pracę dwuzmianową i mają doświadczenie w pracach na produkcji. Co więcej kandydaci na stanowisko związane z montażem, którzy nie posiadają uprawnień na żurawie i suwnice, nie muszą obawiać się, że ich CV zostanie odrzucone, ponieważ w ramach zatrudnienia pracodawca gwarantuje opłacenie kursu. Dzięki temu zdobywają oni kwalifikacje i kompetencje, które obecnie są ważne na rynku pracy i otwierają wiele możliwości zawodowych. Stanowi to szansę dla osób, które w związku z obecną sytuacją borykają się z utratą pracy oraz tych, którzy poszukują przestrzeni do rozwoju – komentuje Kinga Marchwiany, ekspert rynku pracy w agencji rekrutacyjnej Manpower.

Zakład mieści się w Niepołomicach, które mogą być dogodną lokalizacją dla mieszkańców Wieliczki, Krakowa, Gdowa, Bochni, Brzeska, Nowego Wiśnicza, Szczurowa, Proszowic i Dobczyc.

Osoby, które chcą podjąć pracę w MAN Trucks, mogą bezpośrednio udać się do oddziału Manpower w Niepołomicach, przy ulicy Diesla 5, wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres praca.niepolomice@manpower.pl lub kontaktować się telefonicznie pod nr 668 341 729.

W podkrakowskich Niepołomicach MAN Trucks produkuje pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej, np. ciągniki siodłowe, pojazdy pod zabudowę oraz z napędem na wszystkie koła. Zakład został otwarty w październiku 2007 i obecnie zatrudnia 750 osób.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content