Oferty pracy, dodano 09.06.2020

Praca dla stolarza:

Zakres obowiązków: Obsługa różnego rodzaju maszyn do obróbki drewna

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Liczba godzin pracy w tygodniu: 30

Data rozpoczęcia: 22.06.2020

Data zakończenia pracy: 21.06.2021

Zobacz więcej:zobacz tutaj

Product Manager w sklepie internetowym
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży internetowej.
Miejsce pracy: Gdów
Pracujemy w systemie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 plus jedna sobota w miesiącu.
Jesteś studentem zaocznym? Zgłoś się do nas wspólnie ustalimy wymiar pracy.

Opis stanowiska:
• Sprzedaż produktów z zadanej kategorii dostępnymi kanałami sprzedaży w Polsce i Europie
• Analiza rynków, konkurencji i trendów
• Aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych
• Przygotowywanie ofert sprzedaży
• Raportowanie wyników sprzedaży, optymalizacja działań na ich podstawie

Oferujemy:
• Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
• Finansowanie szkoleń branżowych
• Przyjazną i luźną atmosferę w pracy
• Wyjazdy i spotkania integracyjne
• Owocowe piątki, kawę, herbatę

Wymagania:
• Znajomość pakietu Office, szczególnie Excel
• Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność w działaniu
• Umiejętność wyszukiwania cennych informacji
• Dobra organizacja czasu pracy
• Zdolność analitycznego myślenia i interpretacji danych

Jesteśmy firmą, która na rynku sprzedaży internetowej działa nieprzerwanie od 2010 roku. Tworzymy sklep z tysiącami produktów, z ośmioma grupami podzielonymi na blisko 400 kategorii.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Mirapol Next sp. z o.o. z siedzibą w Gdowie, ul. Łapanowska 104, 32-420 Gdów
Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

tel. 500 095 480

aplikacja przez portal OLX: zobacz tutaj

Praca Szwaczka Krawcowa

2 000 – 4 000 zł/mies.
  • Pełny etat
  • Typ umowy: Umowa o pracę

W związku z ciągłym rozwojem firmy, zatrudnimy krawcowe,szwaczki z doświadczeniem w szyciu.

Pomoc na każdym etapie produkcji.

Bardzo proste modele do szycia.

Przyjemna atmosfera bez ciśnienia i stania nad głową

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja uzależniona od wyników

– wypłatę zawsze na czas

– umowę o pracę w nowoczesnej firmie

Tel. 796 586 786

Autor: admin