Oferty pracy, dodano 07.06.2022 r.

Firma Chomik M. Świeży S.J. zatrudni na stanowisko: Młodszy specjalista ds. kompletacji zamówień – magazynier

Czy szukasz pracy zapewniającą stabilność finansową? Czy jesteś osobą pracowitą i dyspozycyjną? Czy lubisz pracę w ciągłym ruchu? Gdzie panuje rodzinna atmosfera? To praca idealna dla Ciebie!

Główne zadania na stanowisku :

  • Realizacja zamówień zgodnie z dokumentem
  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych, zwrotów i ich ewidencja
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Zabezpieczanie skompletowanych palet
  • Załadunek przygotowanych zamówień
  • Inwentaryzacja towarów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • Pracowitość
  • Punktualność
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja  pracy, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + premia
  • Możliwość rozwoju zawodowego – kurs na wózek widłowy UDT
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie do nauki
  • Rabaty pracownicze na nasz asortyment
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne, również zagraniczne
  • Możliwość udziału w Bizneslidze oraz cotygodniowej gry w siatkówkę

CV prosimy przesłać na – kadry@chomik.pl

W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Autor: Redaktor1