Oferty pracy, data dodania 17.07.2018 r.

Miejsce pracy: Cichawa,

Zakres obowiązków: operator urządzeń

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 2 650 PLN

Zawód: szlifierz szkła płaskiego

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Więcej informacji: zobacz tutaj

Sklep Biedronka w Gdowie poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawca – kasjer.

Opis zadań:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

 Nasze wymagania:
– gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
– gotowość do pracy fizycznej,
– rzetelność i uczciwość,
– łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
– książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:
– umowę o pracę bez okresu próbnego,
– wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb, 0/5 0/75 1/1 etat
– atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna,
– wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków),
– paczki na dzień dziecka,
– bony i paczki na święta,
– program pożyczek i zapomóg,
– kartę Multisport,
– możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej  i ubezpieczenie na życie,
– pakiet szkoleń.

Poznaj cały pakiet korzyści
Zadzwoń pod numer: 668 333 859 i dołącz do Zespołu!

Zatrudnimy operatora koparki. Praca głównie na terenie Krakowa.

Umowa o pracę.

Mile widziane doświadczenie.

Kontakt Wiesław 508308006

Poszukuję pracowników na stanowisko murarza

Miejsce pracy: Gdów

Kontakt: 506 500 871