Oferty pracy, data dodania 17.04.2018

Przyjmę do pracy do elewacji oraz przy wykończeniach domów 2-3 samodzielne osoby.

Proszę o kontakt telefoniczny 507 401 076

Miejsce pracy: Gdów

Zakres obowiązków: kontrolowanie przebiegu transportu,pozyskiwanie nowych zleceń

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

 Zawód: spedytor

Szczegółowe informacje: zobacz tutaj

Miejsce pracy: Stryszowa

Zakres obowiązków: Wykonywanie różnego rodzaju prostych pomocniczych prac związanych z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków.

Wymiar etatu: 1

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Zawód: pomocniczy robotnik budowlany

Uczniowie i studenci zainteresowani pracą sezonową w firmie Chomik proszeni są o składanie podań w dziale kadr.

W podaniu o pracę proszę uwzględnić następujące informacje:
– imię, nazwisko,
– datę urodzenia,
– adres zamieszkania,
– nr telefonu
oraz dołączyć ksero legitymacji szkolnej/studenckiej.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

Firma Chomik poszukuje Pracownika hali

Do obowiązków osoby na stanowisku Pracownik hali będzie należało:
– wykładanie towaru na półki,
– dbanie o estetyczną ekspozycję asortymentu,
– przygotowywanie towaru do wysyłki.

Wymagania:
– pracowitość,
– dokładność,
– dwie sprawne ręce,
– chęci.

Oferujemy:
– pracę w młodym zespole pełnym energii i pasji,
– niezbędne narzędzia do pracy,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy i dodatki,
– doskonałe warunki socjalne i przyjazną atmosferę.

Podania i CV na stanowisko Pracownik hali prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdowie zatrudni Pracownika socjalnego.

Zakresy wykonywanych zadań na stanowisku:

a) prowadzenie pracy socjalnej z osobą i/lub rodziną,

b) udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom, które dzięki tej pomocy będą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy będące przyczyną trudnej sytuacji życiowej,

c) pomoc w uzyskaniu dla osób będących w trudnej sytuacji życiowej poradnictwa dotyczącego możliwości rozwiązywania problemów i udzielania pomocy przez właściwe instytucje państwowe, samorządowe i organizacje pozarządowe oraz wspieranie w uzyskiwaniu pomocy,

d) współpraca i współdziałanie z innymi specjalistami w celu przeciwdziałania i ograniczania trudności w prawidłowym funkcjonowaniu osób i rodzin, w szczególności łagodzenia skutków ubóstwa,

e) współdziałanie z grupami i społecznościami lokalnymi, mające na celu rozwijanie w nich zdolności do samodzielnego rozwiązywania własnych problemów, w szczególności poprzez pracę socjalną ze społecznością lokalną (organizowanie społeczności lokalnej),

f) organizowanie różnorodnych form pomocy, w szczególności z wykorzystaniem projektów socjalnych, odpowiadających zmieniającym się potrzebom społecznym,

g) realizacja zadań wynikających z ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej poprzez pracę z rodziną przeżywającą trudności w wypełnianiu funkcji wychowawczej, prowadzenie monitoringu sytuacji dziecka z rodziny zagrożonej kryzysem lub przeżywającej trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo- wychowawczej,

h) realizacja zadań w ramach procedury „Niebieskiej Karty”,

i) realizacja zadań ośrodka pomocy społecznej z zakresu ustawy o ochronie zdrowia psychicznego,

j) realizacja zadań wynikających z ustawy o zatrudnieniu socjalnym.

Szczegółowe informacje: zatrunienie-pracownikasocj

Autor: Redaktor1