Ofert pracy, dodano: 9.11.2021

Restauracja Kuter Port rozpoczęła rekrutację na stanowisko kelner/barman. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca pracy i zespołu zgranych ludzi, zapraszamy na pokład.

Stawiamy na:

 • wysoki poziom kultury osobistej,
 • umiejętności interpersonalne i uśmiech,
 • dbałość o najwyższą jakość obsługi gości,
 • doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • zaangażowanie,
 • sumienność,
 • odpowiedzialność,
 • dobrą organizację pracy,
 • otwartość i optymizm.

Mile widziane: badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zapewniamy:

 • dobre warunki pracy w zgranym i pełnym motywacji zespole,
 • szkolenie i przygotowanie do pracy.

Rodzaj pracy: stała lub sezonowa.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres praca@kuterport.pl. W tytule maila należy umieścić nazwę stanowiska, a w treści opisać siebie w kilku zdaniach.

Przekonaj nas, że właśnie Ciebie szukamy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.


Kurier:

Miejsce pracy: Cichawa

Zakres obowiązków: Pobieranie przesyłek z magazynu oraz dostarczanie ich do odbiorcy

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu:20

Liczba godzin pracy w miesiącu:80

Data rozpoczęcia:01.12.2021

Data zakończenia pracy:01.10.2022

Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN Praca w godzinach 7-15

więcej szczegółów: zobacz tutaj


Zakład produkcyjny zlokalizowany w niepołomickiej strefie ekonomicznej otwiera 100 nowych wakatów. Zatrudnienie mogą znaleźć pracownicy linii montażowej oraz logistyki wewnątrzzakładowej, operatorzy maszyn, elektromechanicy oraz specjaliści ds. mechatroniki. Aby ułatwić kadrze dojazd z okolicznych miejscowości, pracodawca uruchamia nowe trasy, realizowane w ramach bezpłatnego transportu dla pracowników. To jednak niejedyny benefit, na jaki mogą liczyć kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny.

W związku ze zwiększeniem produkcji, firma MAN Trucks tworzy 100 nowych stanowisk pracy – zarówno podstawowych, jak i specjalistycznych. Na zatrudnienie mogą liczyć doświadczeni eksperci oraz osoby początkujące w zawodzie. Pracodawca zapewnia kadrze kursy wdrażające do pracy. W przypadku ról związanych z montażem i logistyką dużym atutem kandydatów będzie prawo jazdy kategorii C oraz umiejętność obsługi wózka widłowego, potwierdzona stosownymi uprawnieniami.

Osoby przyjęte do zespołu mogą liczyć na długotrwałą współpracę i stabilne zatrudnienie, opierające się na umowie o pracę. Na przyszłych pracowników czeka wynagrodzenie podstawowe oraz bogaty system premiowy. Elementy te składają się na zarobki wynoszące od 5500 zł brutto do nawet 7000 zł brutto – w zależności od stanowiska i doświadczenia. Ponadto firma oferuje kadrze szkolenia, zakończone zdobyciem uprawnień do obsługi suwnic i żurawi UDT. Personel może również korzystać z dofinansowania posiłków, prywatnej opieki lekarskiej, dodatkowego ubezpieczenia, wczasów pod gruszą oraz siłowni.

Pracodawca zapewnia bezpłatny transport pracownikom z okolicznych miejscowości i powiększa liczbę tras, w ramach których odbywa się komunikacja. Obecnie dojazd do zakładu realizowany jest już z Brzeska, Bochni, Kłaja, Gdowa, Wieliczki, Kokotowa, Krakowa (Bieńczyce, Czyżyny, Nowa Huta), Niepołomic, Proszowic, Nowego Brzeska, Chobot, Woli Zabierzowskiej, Zabierzowa Bocheńskiego i Woli Batorskiej.

– Oprócz dotychczasowych rekrutacji, obejmujących stanowiska z obszaru montażu i logistyki, w zakładzie pojawia się również zapotrzebowanie na nowe role. Pracę mogą znaleźć specjaliści z doświadczeniem w mechatronice i elektromechanice, a także osoby znające się na sterownikach PLC. Warto podkreślić, że w przypadku pomyślnego wyniku rekrutacji kandydaci mogą liczyć na umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, wiele benefitów pozapłacowych i przyjazną atmosferę w zespole, potwierdzoną nagrodami w konkursach z obszaru dobrych praktyk w zatrudnieniu. Rozszerzona zostaje również oferta transportu pracowniczego, dzięki czemu dojazd z okolicznych miejscowości będzie dla personelu jeszcze wygodniejszy – mówi Kinga Marchwiany, ekspertka rynku pracy z firmy Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym MAN Trucks.

MAN Trucks zajmuje się produkcją pojazdów ciężarowych klasy ciężkiej i jest jedną z najnowocześniejszych montowni ciężarówek na świecie. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w zakładzie mogą składać swoje CV bezpośrednio w biurze Manpower, przy ul. Diesla 5 w Niepołomicach, lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres praca.niepolomice@manpower.pl. Dodatkowe informacje dotyczące oferty udzielane są pod numerem telefonu 668 341 729.

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content