Oferty pracy, dodano 20.10.2020 r.

Oferta pracyPRACOWNIK PRODUKCJI – STOLARZ

Miejsce pracy: Gdów

Zakres obowiązków: Obsługa różnego rodzaju maszyn do obróbki drewna. Skręcanie, składanie elementów w celu otrzymania gotowego produktu. Praca w delegacji.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany, 6-14, 14-22, 22-6

Data rozpoczęcia: 05.11.2020

Data zakończenia pracy: 04.11.2023

Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN

Zawód: stolarz

Więcej informacji: tutaj

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Podolanach poszukują pracownika na stanowisko Instruktora Terapii Zajęciowej, umowa na zastępstwo pracownika, pełny etat, wymagane odpowiednie kwalifikację zawodowe.

Więcej informacji pod numerem tel : (12) 251 04 52 lub 574 144 043 (Kierownik WTZ Podolany)

Poszukujemy TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO do Apteki zlokalizowanej w Gdowie!

Dołącz do zespołu! Pracuj na etacie lub na godziny!

Zakres obowiązków

  • wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom;
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept;
  • realizacja celów sprzedażowych apteki;
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;
  • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max.

Oczekujemy:

  • wykształcenia: Technik Farmaceutyczny;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych;
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie;
  • otwartości, profesjonalizmu;
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę + atrakcyjny systemem premiowy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne;
  • dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • dofinansowanie do benefitów: Multisport, Lux Med, Allianz polska.

Zachęcamy do aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ!

Więcej szczegółów i aplikacja dostępne tutaj

Młodszy specjalista ds. obsługi klientów

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi klientów w sklepie internetowym.

Miejsce pracy: Gdów

Pracujemy w systemie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 lub 9-18 plus jedna sobota w miesiącu.

Jesteś studentem zaocznym? Zgłoś się do nas wspólnie ustalimy wymiar pracy.

Opis stanowiska:

  •  Obsługa telefoniczna i mailowa klientów
  •  Obsługa klientów stacjonarnych
  • Tworzenie opisów produktowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Finansowanie szkoleń branżowych
  • Przyjazną i luźną atmosferę w pracy
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Owocowe piątki, kawę, herbatę

Oczekujemy:

  •  Znajomości obsługi komputera
  •  Komunikatywności
  •  Samodzielności, precyzyjności i odpowiedzialności
  •  Dobrej organizacji czasu pracy

Jesteśmy firmą, która na rynku sprzedaży internetowej działa nieprzerwanie od 2010 roku. Tworzymy sklep z tysiącami produktów, z ośmioma grupami podzielonymi na blisko 400 kategorii.

Autor: Redaktor1