Ofert pracy, dodano: 2.10.2018

szukam dobrego korepetytora z języka angielskiego.pilne

tel: 886-528-607

Przyjmę do dorywczej pracy na październik. Praca fizyczna w szkółce roślin w miejscowości Bilczyce, gmina Gdów.
Wymagane wyłącznie sumienność i pracowitość.
Praca prosta, w miłej atmosferze.

507 501 901

Firma Sprzątająca zatrudni do sprzątania po budowie ( mycie okien ,odkurzanie i mycie klatek schodowych) oraz za inne obiekty znajdujące się na terenie Krakowa. Praca dorywcza lub na umowę od pon. do piątku . Osobom z terenu Wieliczki i Gdowa zapewniamy dojazd i zgrany personel-zachęcamy również studentów!!!Ponadto szukamy Pani z okolic Gdowa z prawo jazdy kat B.  PRACA OD ZARAZ. te. 606319121

Młodszy specjalista ds. sprzedaży internetowej

Firma Chomik zatrudni na stanowisko: Młodszy specjalista ds. sprzedaży internetowej

Zakres obowiązków:
– prowadzenie i obsługa sklepu internetowego
– wystawianie aukcji internetowych
– obsługa aukcji allegro, OLX
– prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
– analizowanie działalności konkurencji
– współpraca z klientami
– wprowadzanie zmian na stronie internetowej
– prowadzenie działań marketingowych
– sporządzanie raportów sprzedażowych

Wymagania:
– wykształcenie średnie lub wyższe,
– doświadczenie
– kreatywność,
– łatwość nawiązywania kontaktów,
– obsługa kasy fiskalnej
– znajomość programów pakietu MS Office
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– pracę w młodym, dynamicznym zespole,
– umowę o pracę
– możliwość rozwoju zawodowego
– niezbędne narzędzia do pracy
– karta MultiSport
– możliwość realizacji swoich pomysłów
– Doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę

Firma jest już na rynku od 25 lat. Więcej informacji: www.chomik.pl
W odpowiedzi prosimy załączyć CV: kadry@chomik.pl.

W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

PRACA: Kierownik ds. sprzedaży (Firma Chomik)

– organizowanie i koordynowanie pracy zespołu
– opracowywanie i realizowanie założonej strategii i planu sprzedaży
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy
– organizacja i prowadzenie spotkań sprzedażowych z klientami

Wymagania:
– umiejętność prowadzenia negocjacji
– determinacja w realizacji założonych celów
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– komunikatywność i wysoka kultura osobista
– dyspozycyjność
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– wynagrodzenie zasadnicze + premia
– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
– doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę

Podania i CV na stanowisko Kierownik ds. sprzedaży prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

www.chomik.pl

W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści:

BIEDRONKA

Praca dodatkowa-wykładanie towaru Gdów

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

przyjmowanie dostaw towaru z DC oraz od dostawców zewnętrznych, obsługa wózka elektrycznego,
rozkładanie towaru,
zapewnienie właściwej komunikacji cenowej produktów,
obsługa klientów na sali sprzedaży,
utrzymywanie czystości i porządku na sali sprzedaży,
dbanie o właściwą ekspozycję towarów.

Nasze wymagania:
gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
gotowość do pracy fizycznej,
rzetelność i uczciwość,
łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:
umowę o pracę bez okresu próbnego,
wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb,
atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna,
wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków),
paczki na dzień dziecka,
bony i paczki na święta,
program pożyczek i zapomóg,
kartę Multisport,
możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medyczneji ubezpieczenie na życie,
pakiet szkoleń.

Tel. 668 333 859

Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas – spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf