Ofert pracy, data dodania: 29.12.2020 r.

Oferta pracyOPERATOR KOPARKI

Miejsce pracy: Marszowice

Zakres obowiązków: wykopy, równanie terenu, wywożenie kruszywa

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Data rozpoczęcia: 01.01.2021

Data zakończenia pracy: 12.04.2021

Zawód: operator koparki

Szczegóły: tutaj

Oferta pracyMECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja sprzętu

Zawód: mechanik samochodów osobowych

Zatrudnię 2 pracowników samodzielnych ogólnobudowlanych.

Murowanie, budowa domów jednorodzinnych od podstaw.

Stawka: 20-24 zł/h

Wymagane doświadczenie.

Wyjazd do pracy z Gdowa, praca 5 dni w tygodniu

Kontakt TYLKO telefoniczny nr tel 604 235 012 , 795120009

Firma „AGA” to dystrybutor artykułów spożywczych działający od ponad 20 lat. Swoją działalnością obejmuje głównie rynek krajowy. Tworzymy zespół osób ambitnych, zaangażowanych i pozytywnie nastawionych do pracy. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko: „Specjalista do spraw zakupów”

Opis stanowiska:

  • Negocjowanie cen oraz warunków dostaw
  • Dokonywanie zakupów zgodnie z potrzebami
  •  Poszukiwanie nowych dostawców
  • Opieka nad istniejącymi dostawcami
  • Monitoring współpracy z dostawcami oraz ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami
  •  Efektywna współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na podobnym stanowisku (branża spożywcza)
  •  Dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  •  Umiejętność negocjacji
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Analityczne myślenie i planowanie
  •  Dobra organizacja
  •  Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  •  Nastawienie na realizacje celów i osiąganie wyników

Oferujemy:

  • Umowę o prace
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Profity dla pracowników(karta Multisport)

Byłeś/aś kierownikiem sklepu, jesteś osobą kreatywną, masz doświadczenie w zamawianiu towarów, znasz asortyment spożywczy – to właśnie praca dla Ciebie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych na maila:

” Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez HURTOWNIĘ SPOŻYWCZĄ AGA spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdowie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez HURTOWNIĘ SPOŻYWCZĄ AGA spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdowie, jednak nie dłużej niż rok. Oświadczam także, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

Data/podpis „

Autor: Redaktor1