Od jutra do Krakowa i Niepołomic tylko objazdami

Już od jutra wszyscy zmotoryzowani będą musieli się liczyć z bardzo dużymi utrudnieniami. Nie przejezdna będzie droga Wieliczka – Kraków na odcinku od węzła A4 do Wieliczki do ul. Powstania Styczniowego. Przy gdowskich rondach już teraz możemy ujrzeć znaki informujące o objazdach.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że Droga krajowa nr 94 będzie zamknięta dla ruchu od węzła A4 Kraków Wieliczka do miasta Wieliczka, ul. Powstania Styczniowego (obwodnica Wieliczki), w dniach od 29.07. do 31.07. 2016 r. Na odcinku od granic m. Kraków do skrzyżowania DK 94 z ul. Krakowską ruch pieszych będzie odbywał się południową jezdnią. Północna jezdnia będzie przeznaczona dla ruchu pojazdów służb ratunkowych. Na dalszym odcinku drogi ruch pieszych będzie odbywał się całą szerokością jezdni. Możliwości przejazdów w poprzez DK 94 (pod nadzorem Policji) będzie tylko dla nielicznej grupy użytkowników i służb ratunkowych.

Wszyscy, którzy będą chcieli jechać się do Krakowa z Gdowa powinni udać się do Wieliczki do Rynku, następnie kierować  się w m.in. ulicami Narutowicza, Krakowską, Kościuszki, Sadowa i dalej w kierunku Krakowa.

źródło:www.wieliczka.eu

Z kolei Ci, którzy chcą jechać do Niepołomic powinni udać się do w kierunku Łapczycy, następnie do Targowiska oraz dalej na Niepołomice DK 75

Termin wprowadzenia: 29 lipca 2016 roku, godzina 20.00 do 31 lipca 2016 roku, godzina 24.00.

[Not a valid template]

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content