Niezapominajka-Święto Przedszkolaków już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę, 9 czerwca, odbędzie się długo wyczekiwana przez Przedszkolaków Niezapominajka. Dzieci wraz ze swymi opiekunami już od kliku tygodni szykują występy artystyczne, które zaprezentują na scenie właśnie w sobotę. W tym roku organizatorami spotkania są: Przedszkole Samorządowe w Gdowie, Szkoła Podstawa im św. Jadwigi Królowej w Winiarach i Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zręczycach. Tegoroczne Święto Niezapominajki odbędzie się po raz pierwszy w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Patronat honorowy objął Wójt Gminy Pan Zbigniew Wojas.

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, tematem przewodnim tegorocznej Niezapominajki jest „Niepodległa Moja Ojczyzna”.

Jak zawsze występom towarzyszyć będą różne atrakcje, m.in: stoisko Fundacji Ekologicznej ARKA, inteligentny dom TAURONA,  stoisko pszczelarskie, dmuchańce, wata cukrowa i domowe ciasta. Jak co roku będzie można oddać makulaturę, szkoło i gazety w zamian za sadzonki. Ponadto tego dnia odbywać się będą  loty w ramach III Fiesty Balonowej o Puchar Wójta Gminy Gdów.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content