Niedzielna Akademia Jazdy na Torze Szkoleniowym Mała Finlandia w Podolanach

Z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela zapraszamy wszystkich adeptów nauki jazdy na Niedzielną Akademię Jazdy na Torze Szkoleniowym Mała Finlandia. Przygotowujecie się do egzaminu? Zdaliście egzamin, ale nie do końca jesteście pewni swoich umiejętności? Jesteście zbyt młodzi na „prawko”, a kochacie jazdę samochodem? To spotkanie jest właśnie dla Was.
Już 16 października będziecie mieli okazję podnieść swoje umiejętności ucząc się na najlepszej naszym zdaniem nawierzchni jaką jest szuter. Zapraszamy Was w godzinach 10:00 – 15:00. Gwarantujemy dobrą zabawę, gorące napoje (kawa, herbata) oraz fachowe porady zawodowych kierowców i pilotów rajdowych.
Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieciaki. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego samochodu, a także w przypadku osób niepełnoletnich obowiązkowa jest zgoda wyrażona na piśmie oraz osobista obecność opiekuna prawnego podczas przejazdów po Torze.

Partnerami imprezy są: Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Parafia Narodzenia NMP w Gdowie, Serwisdakarteam.pl, Extreme Event, Rem-Bruk.

źódło:fb Mała Finlandia

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content