Niedługo nabór wniosków, wcześniej szkolenia

LGD Dolina Raby ogłasza, że przed najbliższymi naborami wniosków organizuje dwa szkolenia w temacie pozyskiwania środków na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej z następującymi terminami:

24.04.2019 r. – podjęcie działalności gospodarczej

25.04.2019 r. – rozwój działalności gospodarczej.

Oba szkolenia odbędą się w Gminnej Świetlicy w Trzcianie od godz. 16.00.

Należy wziąć udział w odpowiednim szkoleniu tj. osoby, które zamierzają złożyć wniosek na podejmowanie działalności gospodarczej biorą udział w szkoleniu w dniu 24.04, natomiast osoby i podmioty, które zamierzają złożyć wniosek w ramach rozwoju działalności gospodarczej biorą udział w szkoleniu w dniu 25.04.2019 r. Udział Wnioskodawcy w szkoleniu jest punktowany przy ocenie wniosku w związku z czym osoby fizyczne biorą udział osobiście, natomiast spółki i osoby prawne poprzez osoby upoważnione do reprezentowania.

Nabory wniosków w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oraz rozwijania działalności gospodarczej w LGD „Dolina Raby” zgodnie z decyzją Samorządu Województwa Małopolskiego rozpoczną się nie wcześniej niż od 6 maja 2019 r.  

Ostateczna wysokość dostępnych środków dla każdego przedsięwzięcia i czas trwania naborów zostanie określony w ogłoszeniach o naborze, które pojawią się na stronie www LGD nie wcześniej niż 20 kwietnia 2019 r. 

źródło:http://dolinaraby.pl/

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content