„Mój Gdów” poleca w weekend

W ten weekend zapraszamy na:

„Popołudnie z psiakiem”

W niedzielę 10 lipca od 16.00-19.00 na Błoniach na Zarabiu odbędzie się druga edycja „Popołudnia z psiakiem”, na którą organizatorzy zapraszają miłośników zwierząt wraz ze swoimi pupilami.

Więcej informacji o tym wydarzeniu:

https://www.mojgdow.pl/wojt-gminy-gdow-zaprasza-na-popoludnie-z-psiakiem/

 

Nocne zawody (OTWARTE) o  Puchar Wójta Gminy Gdów  spławik / feeder, które odbędą się w dniach  09-10 lipca 2022r  na łowisku Banan Nieznanowice.  

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA –  lista startowa będzie podawana na bieżąco, zamknięcie listy w dniu 08-07-2022r lub po wyczerpaniu miejsc (42). Zgłoszenia do zawodów obowiązują każdego ewentualnego zawodnika.

W zawodach mogą uczestniczyć członkowie PZW. Pierwszeństwo na liście startowej dla osób posiadające aktualne opłaty licencji zbiorników Koła Raba  na ten rok. Przewidziane są Puchary i upominki. oraz posiłek x2 dla startujących. Zgłoszenie wyłącznie sms na nr 791080600  /kol. Michał/. Startujący wnoszą opłatę startową w wysokości 80zł.

Program:

09.07 (sobota)

  • 17.00 – Zbiórka zawodników na łowisku BN
  • posiłek , losowanie stanowisk
  • 19.00 – Start zawodów

 10.07 (niedziela)

  • 9.00  –  Koniec zawodów
  • 9.00 do 11.00 –  waga, posiłek, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i pucharów

 ***

Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w weekend w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Oczywiście mamy świadomość, że nie o wszystkich wydarzeniach wiemy, dlatego, aby ułatwić nam to zadanie, prosimy o przesyłanie do Redakcji krótkich informacji o planowanych wydarzeniach, kilku słów komentarza oraz plakatu na nasz adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

Tymczasem zapraszamy na najbliższe wydarzenia!

Autor: Redaktor2

Udostępnij post na:

Skip to content