Malowane Wakacje

Wakacje to niezwykły czas – piękna pogoda i niezapomniane przygody, lecz także liczne niebezpieczeństwa, które czyhają podczas spędzania wolnego czasu i zabawy na świeżym powietrzu. Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Ewerro Sp. z o. o. zaprasza wszystkie gminy do udziału w akcji społecznej „Malowane wakacje„, której celem jest edukacja najmłodszych w obszarze bezpieczeństwa, zarówno w domu, w ruchu drogowym, podczas spacerów czy w trakcie zabawy. Malowanki edukacyjne to niezwykle kreatywny sposób na naukę, w której połączymy przyjemne z pożytecznym.

100 gmin, 100 kolorowanek

W ramach akcji 100 gmin otrzyma po 100  egzemplarzy kolorowanek edukacyjnych (50 kolorowanek „Bezpieczny przedszkolak” i 50 kolorowanek „Inspiracje na wakacje”). Malowanki otrzymają samorządy, które przedstawią najciekawsze inicjatywy realizowane w gminach w trakcie wakacji.

Weź udział

By wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz na stronie csr.crl.org.pl i opisać inicjatywę realizowaną w gminie, podczas której wykorzystane zostaną nasze kolorowanki. Następnie spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane najciekawsze akcje, które nagrodzone zostaną malowankami.

Informacje

Zgłoszenia od 19.06.2019 do 29.08.2019 r.

Przez cały okres wakacji w każdy piątek od 28.06.2019 do 30.08.2019 r. 10 gmin zostanie obdarowanych kolorowankami.

Źródło: https://crl.org.pl/2019/06/26/malowane-wakacje-akcja-spoleczna/

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content