Małopolska Noc Naukowców- jutro rusza rejestracja na wydarzenia

Skala wydarzenia jest imponująca. Małopolska Noc Naukowców to 8 miast, 13 lat historii, ponad 50 instytucji partnerskich, ponad 1,5 tys. różnych wydarzeń, i około 1 200 naukowców z różnych dziedzin nauki zaangażowanych w tworzenie programu, ponad 70 tys. odwiedzających i… tylko jedna noc – w tym roku, w piątek 27 września. Ale Małopolska Noc Naukowców to przede wszystkim ciekawie spędzony czas i znakomita okazja, aby uczyć się przez doświadczenia i zabawę. Małopolska Noc Naukowców jest częścią Europejskiej Nocy Naukowców – European Researchers’ Night. W 2018 r. wydarzenie zorganizowano w 342 europejskich miastach, a udział w nim wzięło ponad 1 mln osób!

Rejestracja na wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców 2019 rusza w środę 18 września o godzinie 9:00.

Jedynie na pokazy w Instytucie Ekspertyz Sądowych – zapisujecie się dzień później, czyli 19 września, również od godziny 9:00.

Na stronie nocnaukowcow.malopolska.pl znajdziecie informacje w jaki sposób można przeszukiwać program, by znaleźć najbardziej interesujące nas atrakcje w poszczególnych kategoriach wiekowych (np. 5-7 lat, 12-15 lat), wydarzenia o określonym charakterze (np. eksperymenty, wykłady),aktywności dotyczące konkretnych nauk (nauki humanistyczne, ścisłe, przyrodnicze) oraz jak stworzyć katalog ulubionych wydarzeń.

źródło: https://nocnaukowcow.malopolska.pl/

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content