Małopolska Noc Naukowców 2016- czeka na Ciebie wiele ciekawych atrakcji

30 września odbędzie się 10 edycja Małopolskiej Nocy Naukowców! Od wczoraj, 21 września rozpoczęła się rejestracja uczestników. Nie przegapcie możliwości zarezerwowania miejsca na ulubione wydarzenia! W zależności od instytucji realizującej program rezerwacje miejsc można dokonać poprzez:

  • formularz rejestracyjny,
  • telefonicznie,
  • mailowo.

Dla niektórych wydarzeń rejestracja odbywać się będzie w miejscu wydarzenia w dniach: 21 – 30 września 2016r.

Atrakcje przygotowano w Krakowie, Tarnowie, Niepołomicach, Andrychowie, Skawinie i Nowym Sączu. Szczegółowy program znajdziesz na stronie Małopolskiej Nocy Naukowców. Wybierz miasto, które Cię interesuje, a następnie z danej dziedziny wskaż instytucję- zobaczysz co dokładnie na Ciebie czeka.

Organizatorzy zachęcają do aktywnego uczestnictwa ” Nie sposób wymienić wszystkie aktywności, tak więc każdy uczestnik znajdzie dla siebie coś interesującego. Chcielibyście podejrzeć mózg podczas pracy? A może ciekawi Was, jak od A do Z przebiega badanie właściwości materiałów? Nie do końca wiecie, czym jest i jak działa Snapchat i dlaczego Twoje zdjęcia tak naprawdę nie znikają? A jeżeli jesteście entuzjastami podróży po świecie chemii, to z pewnością nie może Was zabraknąć w Laboratorium Czterech Żywiołów – tam zobaczycie fajerwerki odpalane wodą, a nawet zyskacie okazję spotkania oko w oko z chemicznym dżinem! A podczas widowiska „NAUKOWE SAFARI Z DINOZAURAMI zabieramy wszystkich na wędrówkę z dinozaurami.
I pamiętajcie, to tylko ułamek tego, co czeka na Was w ostatni piątek września.” 

Sprawdź więcej szczegółów na stronie: nocnaukowcow.malopolska.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content