LGD poszukuje firm i osób zainteresowanych innowacjami w zakresie teleinformatyki

LGD poszukuje firm i osób zainteresowanych innowacjami w zakresie teleinformatyki. LGD „Dolina Raby” wspiera już przedsiębiorstwa naszego obszaru działania w zakresie przetwórstwa spożywczego i turystyki. Planujemy dalszy rozwój działań w tym zakresie – utworzenie klastrów: spożywczego i turystycznego, ale także eko-budowlanego.

Wciąż dostępne są środki dla firm innowacyjnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.  W tym roku do października trwa np. nabór w zakresie bonów na innowacje. Bony dostępne będą i w kolejnych latach. Być może w ramach RPO mogłyby się znaleźć środki na centra co-workingowe na obszarach wiejskich.

LGD planuje spotkanie nt. rozwoju firm branży ICT na naszym obszarze. Na zaproszenie odpowiedziały już organizacja MISTiA, która w ramach międzynarodowego projektu opracowuje zalecenia dla rozwoju innowacji na obszarach wiejskich naszego województwa, a także AGH, gdzie od lat prowadzi się badania w zakresie rozwoju branży teleinformatycznej.

Wszystkie osoby i firmy na obszarze LGD Dolina Raby zainteresowane rozwojem branży teleinformatycznej (ICT) zapraszamy do kontaktu z Biurem: biuro@dolinaraby.pl lub telefonicznie: 14 685 44 44.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content