LGD Dolina Raby: znów będzie można pozyskać pieniądze

Stowarzyszenie LGD „Dolina Raby”  w dniach od 28.09.2020r. do 12.10.2020r.  będzie realizować kolejne nabory wniosków o dofinansowanie:

  • w zakresie podejmowania działalności gospodarczej związanej  z turystyką i agroturystyką. W naborze dostępna jest jeszcze kwota na realizację jednego projektu w wysokości dofinansowania 55 000,00. zł,
  • w zakresie rozwoju działalności gospodarczej związanej z turystyką i agroturystyką.
    W naborze dostępna jest jeszcze kwota na realizację jednego projektu w wysokości dofinansowania 100 000,00. zł,
  • w zakresie rozwoju pozostałej działalności gospodarczej niehandlowej. W naborze dostępną jest jeszcze kwota 215 295,39 zł.  Planuje się dofinansowanie dwóch projektów.

W podanym terminie będą prowadzone również nabory w zakresie infrastruktury rekreacyjno- kulturalnej oraz infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej. Tu jednostki samorządu terytorialnego będą realizować szereg projektów służących zaspokojeniu potrzeb mieszkańców np. modernizacja placów zabaw, otwarte strefy aktywności społecznej, modernizacja budynków kulturalnych.

Szczegóły na temat poszczególnych naborów dostępne na stronie dolinaraby.pl

 

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do nas 14/685 44 44 lub odwiedzając nasze Biuro LGD „Dolina Raby” Chrostowa 1B, 32-742 Sobolów.

Dodatkowe nabory na podejmowanie działalności gospodarczej LGD „Dolina Raby” przewiduje początkiem 2021 roku.

 

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content