Konkurs plastyczny „Piękna nasza Niepodległa”

Centrum Kultury w Gdowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Piękna nasza Niepodległa”. Konkurs ma na celu zachęcanie do wyrażania patriotyzmu poprzez twórczość plastyczną i włączenie dzieci, młodzieży i dorosłych  do wspólnego świętowania listopadowych obchodów związanych ze 103. rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz kształtowanie poczucia piękna, świadomości narodowej i szacunku do ojczyzny.

Tematem konkursu jest ukazanie piękna przyrody, krajobrazów, zwyczajów, uroczystości naszej niepodległej ojczyzny poprzez zaprezentowanie własnej wizji,  w technice  rysunku, malarstwa lub komiksu w formacie prac: A3 lub A4.

 

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

1 kat.  dzieci od 4 – 10 lat,  

2 kat. młodzież od 11 – 17 lat,

3 kat. dorośli od 18 lat.

 

Prace wraz z kartą zgłoszenia można składać w Centrum Kultury w Gdowie lub przesyłać na adres: Centrum Kultury w Gdowie Gdów 398, 32-420 Gdów w terminie od 4 do 8 listopada (do godz. 16.00).

Ogłoszenie wyników oraz odbiór nagród nastąpi 11 listopada 2021 roku o godz. 17.30 w Centrum Kultury w Gdowie po koncercie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wyniki ukażą się również na stronie internetowej organizatora: www.ck.gdow.pl oraz na Facebooku.

 

W razie pytań można kontaktować się pod numerem tel. 512 186 807 lub mailowo: konkursy@ck.gdow.pl 

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO PIĘKNA NASZA NIEPODLEGŁA

KARTA ZGŁOSZENIA PIĘKNA NASZA NIEPODLEGŁA ( w wersji PDF)
KARTA ZGŁOSZENIA PIĘKNA NASZA NIEPODLEGŁA (w wersji WORD)

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content