Konkurs plastyczno-literacki dla dzieci i młodzieży “Ja tam u Was byłem…”.

 

Muzeum Archidiecezjalne w Krakowie ogłasza konkurs plastyczno-literacki na najciekawsze ilustrowane opowiadanie „Ja tam u was byłem…”. Głównym celem wydarzenia jest upowszechnianie dziedzictwa i biografii Karola Wojtyły. Inicjatywa skierowana do dzieci i młodzieży, z podziałem na trzy kategorie wiekowe: 4-7 lat, 8-12 lat, 13-17 lat.

OPIS KONKURSU:

Wyobraź sobie, że Kardynał Karol Wojtyła przybywa na trzydniowe ferie do Twojej miejscowości. Jakie atrakcje możesz Mu zaproponować? Jak sądzisz, co mogłoby zainteresować kardynała Wojtyłę i dlaczego? Które miejsca ze swojej okolicy chciałbyś Mu pokazać? Napisz i zilustruj krótkie opowiadanie, w którym wraz z Karolem Wojtyłą odwiedzacie wybrane przez Ciebie miejsca. Uwzględnij, co mógłbyś wynieść ze spędzonego wspólnie z Nim czasu, czego mógłbyś się od Niego nauczyć? A może Karol Wojtyła już był w Twojej miejscowości? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znają Twoi rodzice i dziadkowie! Pamiętaj, że zanim Karol Wojtyła został papieżem, był bardzo aktywnym turystą – lubił góry, narty, spływy kajakowe.

 Jak wziąć udział?

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu dostępnym na stronie internetowej: https://bit.ly/3mAKUQ1

Stwórz ilustrowane opowiadanie – technika dowolna (np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.).

Z pomocą rodziców lub opiekunów wypełnij Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: https://bit.ly/3mAKUQ1

Zrób zdjęcie lub zeskanuj swoją pracę.

Zdjęcie lub skan wraz z uzupełnionym Formularzem zgłoszeniowym prześlij drogą mailową na adres: konkurs@archimuzeum.pl

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 31 stycznia 2021 roku (do godziny 17.00)

Dodatkowe informacje dostępne na stronie internetowej Muzeum Archidiecezjalnego.

Źródło: Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content