Koło Raba: Wędkarskie serducho dla Marcela

W dniu 11 listopada br na zbiornikach Koła Raba odbyły się zawody charytatywne o Puchar 100-lecia odzyskania Niepodległości – Wędkarskie Serducho dla Marcela. Pogoda tego dnia dopisała wędkarzom. Zawody organizowało Koło Raba a wędkarzy chcących pomóc Marcelowi poprzez wpisowe do kapelusza oraz licytacje było aż pięćdziesięciu trzech. Zawodnicy zostali podzieleni na dwa zbiorniki, Banan w Nieznanowicach oraz Cegielnia w Gdowie. Pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Hajto zdobywając 6705 pkt, drugi był Dariusz Szostak (6585 pkt), a trzecie miejsce zdobył Wiktor Morajka (6550 pkt). Łącznie złapano, i oczywiście wypuszczono po ważeniu do wody, 111,570 kg co daje średnią na zawodnika 2,11 kg!

Do tej pory ze zbiórki do kapelusza i wpłat na konto uzbierano ponad 12 tys! Koniec zawodów wędkarskich to nie koniec zbiórki pieniędzy dla Marcela.

Została stworzona strona Licytacje dla Marcela Danek. Wejdź do grupy i dodawaj swoich znajomych. Marcel potrzebuje co najmniej jeszcze 100 tys, aby zrealizować cel: przeszczep komórek macierzystych.

źródło: FB Koło Raba

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content