„Kierunek Praca”: Płatne staże z możliwością zatrudnienia

Jeśli masz minimum 30. lat i jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA”.

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z:
1. Płatnych staży z możliwością późniejszego zatrudnienia. Każdy staż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników. 
2. Dodatkowym bonusem jest udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dopasowanych do potrzeb i predyspozycji Uczestników Projektu. 
3. Wszyscy Uczestnicy Projektu mają też gwarancję wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów, również tych branżowych. 
4. Udział w programie gwarantuje zwrot kosztów dojazdu na warsztaty i do miejsc stażowych.
5. Osobom, które opiekują się dzieckiem do lat 7 lub inną osobą zależną zapewniamy zwrot kosztów opieki podczas odbywania stażu oraz szkolenia

Aby wziąć udział w projekcie „Kierunek PRACA!” wystarczy spełnić cztery podstawowe warunki, tj.: 
1. Osoby w wieku 30 – 64 lat;
2. Zamieszkałe na terenie Miasta Krakowa lub powiatu krakowskiego, myślenickiego, olkuskiego, wielickiego;
3. Osoby pozostające bez pracy (bezrobotne/bierne zawodowo)
4. Osoby należące co najmniej do jednej z grup: osoby powyżej 50. roku życia, osoby długotrwale bezrobotne (powyżej 1 roku), osoby z niepełnosprawnościami, osoby z wykształceniem maksymalnie średnim, kobiety.

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY
Trwa rekrutacja do projektu – liczba miejsc ograniczona.

Dlaczego warto wybrać się na staż?
Udokumentowany staż pracy danej osoby może mieć znaczenie już na etapie rekrutacji. Jest bowiem okazją do pozyskania doświadczenia w pracy na danym stanowisku, którego często żąda przyszły pracodawca od kandydatów, sprawdzenia się w wymarzonej pracy, nawiązania kontaktów zawodowych i wyrwania się z pętli bezrobocia. Stały miesięczny dochód (stypendium stażowe) jest dodatkowym atutem. Założeniem systemu stażowego jest sprawdzenie się na danym stanowisku, by później otrzymać zatrudnienie na etacie.

Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej: www.kierunekpraca.info.pl

Projekt realizuje InBIT sp. z o.o. – dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 626 00 95 / 12 617 18 91,  e-mail: kierunekpraca@inbit.pl oraz w Biurze Projektu: ul. Szlak 8a/5, 31-161 Kraków.

źródło: http://kierunekpraca.inbit.pl/

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content