Kierunek Kariera otwarty dla osób z wyższym wykształceniem

Pracujesz? Masz wykształcenie wyższe? Chcesz dowiedzieć się jakie kompetencje ogólne warto rozwijać? Nauczyć się języka obcego? Profesjonalnie zarządzać projektami? Zdobyć kompetencje cyfrowe lub z zakresu mobilności?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”, w którym już 14 czerwca o godzinie 10.00 ruszamy z rekrutacją dedykowaną osobom z wyższym wykształceniem. Specjalnie dla tej grupy przygotowaliśmy 10.000 miejsc!

Tylko jeśli zgłosisz się do 31 sierpnia (lub wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc) skorzystasz z dedykowanej usługi doradztwa zawodowego online, dzięki której uporządkujesz informacje na temat posiadanych umiejętności cyfrowych, językowych, z zakresu zarządzania projektami i mobilności, a następnie podejmiesz decyzję jakie szkolenie lub kurs zrealizujesz za bony, taniej nawet o 85%.

Zatem jeśli:

  • Masz co najmniej 25 lat, nie ukończyłeś jeszcze 50. i masz wyższe wykształcenie;
  • Pracujesz: na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników lub jesteś rolnikiem ubezpieczonym w KRUS;
  • Jesteś związany z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki)

to koniecznie weź udział w projekcie „Kierunek Kariera”!

Z czego możesz skorzystać?

Bilans Kompetencji Ogólnych – to usługa doradztwa zawodowego, przygotowana w formie e-learningowej z myślą o osobach z wyższym wykształceniem. Dzięki niej przeanalizujesz swoje cele zawodowe i świadomie zdecydujesz, na co chcesz przeznaczyć dofinansowanie – szkolenia, kursy, a może tylko egzamin?

Pogłębiony Bilans Kariery – to dodatkowa usługa doradcza, realizowana w formie spotkań online z doradcą zawodowym. Bilans pogłębiony polecamy szczególnie, jeśli chcesz dokonać głębszej analizy swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej, lepiej poznać swój potencjał i możliwości jakimi dysponujesz, a także stworzyć swój indywidualny plan rozwoju.

Bony na szkolenia – w ramach projektu Kierunek Kariera możesz otrzymać 180 bonów o wartości 2700 zł z 85% dofinansowaniem. Bony możesz przeznaczyć na szkolenia i kursy: językowe, komputerowe, zarządzania projektami, a także prawo jazdy kategorii A, B, B+E.

Bony na egzamin – bonami możesz również zapłacić za sam egzamin z zakresu kompetencji językowych, komputerowych i zarządzania projektami.

Co trzeba zrobić – krok po kroku

Zanim przystąpisz do rekrutacji załóż profil zaufany i konto w Bazie Usług Rozwojowych. Ułatwi Ci to kolejne kroki w naszym projekcie.

W dniach od 14.06-31.08.2021 na stronie kierunek.pociagdokariery.pl w zakładce „Zgłoś się”, wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Sprawdź swoją skrzynkę mailową, na którą po rejestracji otrzymasz e-mail z formularzem zgłoszeniowym z Twoimi odpowiedziami, plikiem informacji dodatkowych oraz regulaminem udziału w projekcie „Kierunek Kariera” i oświadczeniem.

Otwórz plik informacji dodatkowych, uzupełnij go i zapisz na swoim komputerze.

Następnie podpisz formularz zgłoszeniowy, plik informacji dodatkowych oraz regulamin i oświadczenie przy pomocy profilu zaufanego.

Odeślij podpisane dokumenty na adres mailowy wskazany w powiadomieniu z naszego systemu.

Sprawdź skrzynkę mailową. W ciągu kilku dni otrzymasz e-mail z informacją potwierdzającą Twoją kwalifikację do projektu oraz link do platformy e-learningowej, na której zrealizujesz Bilans Kompetencji Ogólnych.

W trakcie Bilansu Kompetencji Ogólnych, analizując posiadane kompetencje, zdecyduj na co chcesz przeznaczyć 180 bonów i określ czy jesteś zainteresowany Pogłębionym Bilansem Kariery.

Podpisz otrzymaną mailem umowę na zakup bonów, zapłać za bony i zapisz się na szkolenie wybrane w Bazie Usług Rozwojowych na stronie:uslugirozwojowe.parp.gov.pl

Prześlij nam informację jakie kwalifikacje zdobyłeś.

Kontakt

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, tel. 124240738, email: kariera@wup-krakow.pl.

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content