Już niebawem przed gdowską publicznością zagrają Łobuzy i Jorrgus!

4 sierpnia w czasie Święta Ziemi Gdowskiej spotkamy się z gwiazdami DISCO. Na scenie zagrają Łobuzy oraz Jorrgus, autorzy wielu przebojów, którzy zanotowali miliony wyświetleń w serwisie You Tube.  Kim są gwiazdy sobotniego wieczoru? 

Łobuzy​ to projekt, który od samego początku wstrząsnął ​polską sceną muzyczną​. W niespełna 2 lata, od daty premiery ich debiutanckiego singla „Ona czuje we mnie piniądz​”, który pokrył się Diamentową Płytą​, zespół podbił serca milinów fanów​, a na swoim koncie
zgromadził ponad​ 120 000 000 ​wyświetleń! Od tamtego czasu Łobuzy nie zwalniają tempa i nie przestają zaskakiwać! HITy takie jak: „Dla Ciebie kupie se spodnie​”, „Łobuz kocha najbardziej​”, „Pupy​” czy najnowsza propozycja Chłopaków – „Oczy jak pińć złoty​” tygodniami królują na szczytach list przebojów i porywają do tańca najtwardszych. Łobuzy to propozycja nie tylko dla fanów disco-polo, ale dla wszystkich tych, którzy kochają muzykę​, szczególnie tę, na żywo.​ Zespół składa się z 3 członków: Discomiła, Fifona i Jabba Drummera. Ich koncerty to nie tylko świetna zabawa​ (niezwykły kontakt z publicznością, konkursy z nagrodami), ale przede wszystkim popis umiejętności muzycznych. Podczas występu usłyszymy na żywo perkusję, gitary i anielski głos lidera. Panów poznacie po wizerunku scenicznym – ciemne okulary​, dresy z trzema paskami i najwyższa jakość muzyki ​to ich znaki rozpoznawcze.

zdj: FB Łobuzy

JORRGUS to nazwa formacji vocalno-tanecznej oraz artystyczny pseudonim jej założyciela. Zespół powołał do życia Jerzy Szuj wiosną 2008 roku. Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo & dance. A to dzięki bardzo znanym hitom które JORRGUS ma na swoim koncie. „Na zabawie”, „Niebezpieczna” , „Twój jeden szept” , „Będziesz moja” czy „Malowana lala” . Zespół na swoim koncie posiada 4 płyty, kilkanaście Singli oraz kilkadziesiąt teledysków często promowanych w telewizjach. Formacja JORRGUS to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich Festiwalach Muzyki Disco Polo & Dance. O popularności wśród fanów świadczą milionowe oglądalności teledysków zespołu na kanale YouTube. Skład formacji to: Jerzy Szuj (pseudonim „JORRGUS”) – lider i vocalista oraz trzy utalentowane tancerki z bogatym dorobkiem artystycznym: Monika, Kasia i Wiola.

Przypominamy jeden z przebojów Jorrgusa- „Ona ma coś w sobie”:

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content