Jutro w Wieliczce Dzień Gier Planszowych

Jesienią i zimą w naszym dziale „Nowe Hobby” zachęcaliśmy naszych czytelników do rozpoczęcia przygody z grami planszowymi. Mamy nadzieję, że chociaż kilka osób złapało bakcyla. I właśnie dla miłośników planszówek, a także dla tych ciekawych, chcących spróbować i ciekawie spędzić czas już jutro (tj. sobota 23 kwietnia) o godzinie 11.00 w Bibliotece Publicznej w Wieliczce odbędzie się Dzień Gier Planszowych.

„Spotkania, turnieje, rozgrywki i całe mnóstwo dobrej zabawy – to właśnie fascynujący świat planszówek – gier ambitnych, fantastycznych, strategicznych, kreatywnych i kolorowych! W erze gier komputerowych wydawać by się mogło, że coś takiego jak gry planszowe powinny odejść do lamusa. Nic bardziej mylnego! Ci, którzy choć trochę orientują się w temacie wiedzą, że planszówki to nie tylko super sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół, ale także niesamowita przygoda i rozwój wielu umiejętności.

W najbliższą sobotę (23 kwietnia) o godzinie 11:00 Sala na poddaszu wielickiej biblioteki ponownie wypełni się miłośnikami gier planszowych.  Dołączcie do nas! Zobaczcie jak to wciąga! „- zachęcają organizatorzy spotkania.

162900_planszowki_2016_kwiecien(1)

do_zakladki_o_kaciku

źródło:Biblioteka Publiczna w Wieliczce

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content