Gotuj po hiszpańsku- edycja II

Rozpoczęła się rekrutacja do II edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie Kucharz – „Gotuj po hiszpańsku II”.

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do II edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na terenie Małopolski. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Rekrutacja do projektu odbywa się w trzech etapach. Pierwszym etapem jest zgłoszenie chęci udziału w projekcie poprzez stronę :

http://gotujpohiszpansku.pl/zglos-sie/

Następnie wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie internetowej projektu. Wybrani kandydaci zaproszeni zostaną na rozmowę rekrutacyjną oraz udział
w warsztatach kulinarnych, których celem jest sprawdzenie praktycznych umiejętności kandydatów w kuchni.

Dla Uczestników Projektu jest zapewniony intensywny kurs języka hiszpańskiego, warsztaty przygotowujące do wyjazdu i następnie 60-dniowy pobyt w Hiszpanii z praktyką w renomowanych restauracjach.

Szczegółowe informacje o projekcie i formularz aplikacyjny dostępne są na stronie internetowej www.gotujpohiszpansku.pl oraz w Biurze Projektu: tel. 12 200 21 77,

e-mail gotuj@fundacjaproaktywni.pl, ul. Szlak 8a, 31-161 Kraków.

Kontakt:

Barbara Hajdukiewicz

tel. 12 200 21 77

gotuj@fundacjaproaktywni.pl

gotujpohiszpansku.pl  

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content